Strona główna / Maszyneria / Verbatim: 2 x 32 GB pamięci flash
wtorek 10 luty 2009 | CezaryTchorek-Helm
Verbatim: 2 x 32 GB pamięci flash
Technologia flash rozwija się w kierunku powiększania pojemności oraz co wydaje się ważniejsze - szybkości zapisu. Ważnym elementem pamięci flash są dołączane do nośników oprogramowania szyfrujące zawarte w cenie urządzenia. Tak właśnie jest z najnowszymi pamięciami Store'n'Go dostarczanymi przez Verbatim.

Verbatim wzbogaca swoją ofertę napędów Store‘n’Go o dwa nowe urządzenia, każde o pojemności 32 GB - model Executive dla użytkowników profesjonalnych oferujący bardzo wysoką szybkość odczytu i zapisu oraz model Mini z obrotowym złączem.

45 x CD

Dzięki pojemności odpowiadającej 45 dyskom CD oba napędy USB idealnie nadają się dla osób, które są w ciągłym ruchu i muszą przenosić duże ilości danych. Napęd Store'n'Go Executive jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności i oferuje szybkość odczytu oraz zapisu do 30 MB/sek. i 12 MB/sek. Stylowa srebrna obudowa z gumowym wykończeniem doskonale pasuje do wszystkich modeli laptopów i komputerów stacjonarnych. W napędzie Mini Swivel szybkość zapisu wynosi natomiast 8 MB/sek., a odczytu 11 MB/sek.


Mechaniczna ochrona

W obu modelach złącze USB jest chronione dzięki temu, że w napędzie Executive jest wysuwane, a w Mini Swivel obrotowe. Dodatkowo fabrycznie zainstalowane oprogramowanie szyfrujące gwarantuje, że przenoszone dane nie trafią w niepowołane ręce. Tak jak w przypadku innych swoich produktów, także użytkownikom nowych napędów USB, Verbatim zapewnia dostęp do bezpłatnej linii pomocy technicznej.


Cena, dostępność

USB Executive i Mini Swivel są już dostępne w sprzedaży za cenę 349 zł oraz 339 zł odpowiednio (sugerowane ceny detaliczne).

16 GB w 2 wersjach z szyfrowaniem


Podobne artykuły
  • USB bezpieczny

    Napędy USB służą jako nośniki i magazyny danych. Coraz pojemniejsze, szybsze i użyteczn...
  • Nowe czytniki kart pamięci

    Dystrybutor urządzeń Konsorcjum FEN wzbogacił ofertę przenośnych urządzeń USB firmy PQI...
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej