Strona główna / Maszyneria / Ulepszony monitor HD iiyama
sobota 02 maj 2009 | Kasia Żabczyńska
Ulepszony monitor HD iiyama
Ponieważ HD jest standardem, który obowiązuje coraz powszechniej, producenci są w fazie ciągłego ulepszania już wdrożonych produktów. Przykładem może być ulepszony monitor firmy iiyama.
Tagi: monitor, iiyama,

Po tuningu w laboratoriach japońskiego koncernu model ProLite E2208HDS - pierwszy monitor panoramiczny iiyama wyświetlający obraz z rozdzielczością natywną Full HD 1920 x 1080 - zyskał nowy wygląd i bogatsze wnętrze.

Nie smuży

ProLite E2208HDS-2 to także doskonała reprodukcja kolorów oraz wysoki poziom kontrastu 10 000:1 ACR. Dzięki zastosowaniu technologii Overdrive czas reakcji został wyśrubowany do poziomu 2 milisekund zapewniając stabilny obraz i 100-procentową eliminację efektu smużenia.

ProLite E2208HDS-2 podobnie, jak poprzednika cechuje format obrazu Full HD 16:9, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu oraz komfort w czasie oglądania filmów, wydarzeń sportowych i grania.

Monitor wyposażono również w funkcję OptiColour, która zapewnia optymalne ustawienia jasności, kontrastu i kolorów w zależności od wyboru jednej z pięciu predefiniowanych opcji (min. Film i Gry). Monitor wyposażony jest w analogowe wejście D-Sub i cyfrowe DVI (zgodne ze standardem HDCP).

Dostępność, gwarancja d-t-d

Monitor jest dostępny w czarnym, błyszczącym kolorze obudowy. Jego sugerowana cena detaliczna brutto to 939 PLN. iiyama udziela klientom końcowym trzyletniej gwarancji producenta na wszystkie swoje produkty w systemie door-to-door oraz 30 dni gwarancji na monitory LCD "zero martwych pikseli na starcie” – co dotyczy monitorów zakupionych w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Ich  wykaz znajduje  się na www.iiyama.pl

iiyama

iiyama jest czołowym producentem monitorów, działającym na skalę globalną. Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Tokio, w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od 1 lutego 2006 roku firma iiyama Corp. weszła w skład grupy firm MCJ – japońskiego potentata branży IT.

Od marca 2000 roku istnieje iiyama Polska Sp. z o.o., a  od października 2007 roku odział polski odpowiedzialny jest także za interesy iiyamy w Europie Centralnej i Wschodniej. 

Profesjonalne bliźniaki

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej