Strona główna / Maszyneria / Designerska biblioteka z routerem
poniedziałek 01 czerwiec 2009 | K. Żabczyńska
Designerska biblioteka z routerem
Designerskie i nowoczesne urządzenie do bezprzewodowej komunikacji zdobyło nagrodę Red Dot Product Design 2009. Urządzeniem tym jest router D-Link zawierający w ciekawym opakowaniu najnowocześniejszą technikę połączoną z dodatkowymi funkcjami, niespotykanymi do tej pory w tej kategorii urządzeń.

DIR-685 D-Linka pokonało ponad 3000 zgłoszonych produktów. Jury brało pod uwagę innowacyjność, funkcjonalność, oryginalny design oraz jakość wykonania. Produkt D-Linka miał liczną konkurencję. Router DIR-685 został wybrany spośród 3231 produktów zgłoszonych w tym roku przez 1400 uczestników z 49 krajów.

Red Dot Design Award, podobnie jak iF Design Award, jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Ze względu na liczbę zgłaszanych produktów jest to największy tego typu konkurs na świecie.

DIR-685

Bezprzewodowy DIR-685, pracujący w drafcie standardu Wireless N, oprócz swej podstawowej funkcjonalności – dzielenia łącza internetowego – pełni rolę multimedialnej biblioteki w cyfrowym domu. Urządzenie można wyposażyć w 2,5-calowy dysk SATA i wykorzystać router jako miejsce przechowywania różnego rodzaju plików. Wbudowany ekran LCD pozwala na wyświetlanie komunikatów i zdjęć oraz na transmisje filmów video.Niebanalny design sprawia, że router DIR-685 świetnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnego biura lub mieszkania.

 „Nagroda dla routera DIR-685 jest wyróżnieniem za umiejętne połączenie atrakcyjnego wyglądu produktu z jego szeroką funkcjonalnością” - powiedział Michał Derdzikowski, szef polskiego oddziału D-Linka.

W tym roku firma D-Link zdobyła już nagrodę iF (International Forum) Product Design 2009 za kamerę sieciową DCS-3415. Nagroda Red Dot Design jest kolejnym potwierdzeniem dbałości firmy o atrakcyjne wzornictwo swoich produktów.

Wyróżniony router D-Linka będzie przez cztery tygodnie, od 30 czerwca do 26 lipca, prezentowany w muzeum wzornictwa Red Dot w Essen w Niemczech, na specjalnej wystawie zatytułowanej „Design on Stage”.

Telewizja z routera

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej