Strona główna / Maszyneria / Flash podręczny z antywirusem
sobota 06 czerwiec 2009 | K. Żabczyńska
Flash podręczny z antywirusem
Pendrive - powszechny, mobilny nośnik danych, może obecnie zostać wzbogacony o oprogramowanie antywirusowe. Jest to korzystne z uwagi na to, że często przenośna pamięć gości w wielu komputerach i oprócz danych może przenosić również wirusy.

  

Pamięć flash V15 posiada wygodny haczyk ułatwiający wyciąganie urządzenia z portu USB oraz chowaną wtyczkę USB, co chroni ją przed uszkodzeniem w czasie transportu. Zabezpieczone zostały także przechowywane na pendrivie dane. Odpowiada za to dołączone oprogramowanie Trend Micro USB Security. Gdy w czasie przenoszenia danych na urządzenie pojawi się zagrożenie wirusem czy złośliwymi aplikacjami typu malware czy spyware, użytkownik jest o nim informowany, a wszystkie zainfekowane pliki zostają poddane kwarantannie.

Ponadto od razu po podłączeniu pamięci flash do komputera z dostępem do Internetu oprogramowanie  automatycznie pobiera najnowszą aktualizację i instaluje bezpośrednio na pendrivie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Model

JetFlash V15

Waga [g]

11

Wymiary [mm]

64x21x10

Wyjście

USB 2.0

Dodatkowe oprogramowanie

Trend Micro USB Security (wersja 90-dniowa)

Pojemność

4/8GB

Kolor

biały/ czarny

Kompatybilność

Windows® Me, 2000 / XP / Vista, Mac OS® 9.0, Linux® Kernel 2.4.2

Gwarancja i cena

V15 jest dostępny w wersji o pojemności 4 GB (biały) lub 8 GB (czarny). Przewidywana cena pamięci flash V15 o pojemności 4 GB wynosi 45 zł brutto, a 8 GB - 78 zł brutto. Urządzenie jest objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Flash mocno zaszyfrowany

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej