Strona główna / Maszyneria / Myszy specjalizowane
wtorek 09 czerwiec 2009 | Zdzisław Chrząstka
Myszy specjalizowane
Znana głównie z mobilnych pamięci firma Verbatim poszerza ofertę. Teraz są dostępne cztery nowe modele laserowych myszy przeznaczonych dla użytkowników notebooków oraz komputerów stacjonarnych.

Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów przenośnych

Bezprzewodowa mysz laserowa została zaprojektowana specjalnie z myślą o użytkownikach laptopów. Niewielki odbiornik USB można schować wewnątrz myszki, co zapobiega jego zgubieniu podczas transportu. Podobnie jak pozostałe modele, urządzenie pozwala wybrać preferowaną czułość kursora oraz posiada trzy w pełni programowalne przyciski. W zależności od tego, czy użytkownik potrzebuje sterowania z dokładnością co do piksela podczas edytowania zdjęć, czy też błyskawicznych manewrów w grach, możliwe jest precyzyjnie dobranie potrzebnej czułości kursora: 800, 1200 lub 1600 dpi. Po włożeniu baterii przycisk DPI zostaje podświetlony. Dostępne są trzy tryby:jasny: 1600 dpi, przygaszony: 1200 dpi, brak podświetlenia: 800 dpi

Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów przenośnych z Bluetooth

Do użytkowników mobilnych skierowana została również nowa mysz laserowa z technologią Bluetooth, umożliwiająca wygodne bezprzewodowe  korzystanie z komputera. Łatwe do skonfigurowania połączenie oraz brak jakichkolwiek kabli i odbiorników powoduje, że myszka idealnie sprawdza się w podróży.

Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów stacjonarnych ze stacją dokującą

Bezprzewodowa mysz do komputerów stacjonarnych została wyposażona w technologię, która dzięki laserowemu czujnikowi o wysokiej rozdzielczości umożliwia precyzyjne sterowanie w każdej aplikacji. Dołączona do zestawu stacja dokująca pełni funkcję ładowarki, co pozwala zaoszczędzić energię akumulatorów i gwarantuje długą pracę urządzenia.

Laserowa mysz do komputerów stacjonarnych

Nowa laserowa mysz została zaprojektowana tak, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania i prostotę obsługi. Chropowata powierzchnia zapewnia doskonały chwyt, a dzięki trzem programowalnym przyciskom jedno kliknięcie wystarczy, aby uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji. W równie prosty sposób możliwie jest dostosowanie czułości myszki do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Do wszystkich nowych myszek Verbatim dołączana jest płyta CD z oprogramowaniem i podręcznik użytkownika.

 

 

 

 

 

Ceny, dostępność

  • Produkty są już dostępne w sprzedaży w następujących cenach (sugerowane ceny detaliczne):
  • Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów przenośnych (49032) – 109 zł
  • Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów przenośnych z Bluetooth (49033) – 149 zł
  • Bezprzewodowa mysz laserowa do komputerów stacjonarnych ze stacją dokującą (49030) – 139 zł
  • Laserowa mysz do komputerów stacjonarnych (49031) – 99 zł

2 x 32 GB flash


Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej