Strona główna / Maszyneria / Mobilny dysk zewnętrzny
czwartek 18 czerwiec 2009 | Z. Chrząstka
Mobilny dysk zewnętrzny
Zewnętrzne dyski sprzyjają mobilnej pracy. Szczególnie, te które nie są przesadnie drogie. W tej kategorii jest ciekawa propozycja.

Maxcube International prezentuje obudowę LUHO 210 do 2,5-calowych napędów SATA. Obudowa posiada funkcję hot-swap oraz wskaźnik mocy i aktywności dysku w postaci diody LED. 

LUHO 210

LUHO 210 to najnowsza obudowa do 2,5-calowych dysków twardych SATA firmy Maxcube o dużej wytrzymałości i wysokich standardach jakości. Urządzenie wykonane jest z aluminium i plastiku ABS i posiada wewnętrzne metalowe wzmocnienia dla zapewnienia pełnej ochrony dysku. Dodatkowo niebieska dioda LED wskazuje aktywność dysku. Funkcja hot-swap pozwala na zmianę dysków w trakcie pracy, zapewniając większą wygodę i elastyczność.

Alu obudowa

Aluminiowa obudowa posiada pojemność do 500 GB przy wymiarach 132x84x16 mm. Wyróżnia ją jakość materiałów użytych do produkcji, jak również kabel USB 2.0, który umożliwia transfer danych z prędkością do 480 Mb/s. Obudowa LUHO 210 jest wyposażona we własny wbudowany zasilacz USB lub zewnętrzny DC 5V/0,5A. Urządzenie współpracuje z następującymi systemami operacyjnymi: Windows ME/ 2000/ XP/ Vista lub Mac OS 9x/10x i wyżej.

LUHO 210 do 2,5-calowych dysków twardych SATA idealnie sprawdza się podczas podróży i transportu, jak również jako praktyczne rozwiązanie do użytku w domu i w biurze. Funkcja Plug&Play umożliwia użytkownikom komputerów natychmiastowy i łatwy dostęp do wszystkich plików.

Cena/UE

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 12 euro.

128 GB na flaszu

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej