Strona główna / Maszyneria / Drukarka w małej firmie jak w domu
sobota 27 czerwiec 2009 | Serwis prasowy/Z. Chrząstka
Drukarka w małej firmie jak w domu
Drukarka przydaje się nie tylko w firmie ale i w domu. Jeżeli masz firmę jednoosobową i nie zadrukowujesz wielkich ilości papieru - możesz śmiało skorzystać z urządzeń zaprojektowanych do użytku domowego. W takim układzie masz 2 w jednym. Jest znacznie taniej...
Tagi: epson, firma, drukarka,

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus S21, jednofunkcyjną drukarkę atramentową. Połączenie stylowej, kompaktowej konstrukcji z ekonomicznymi, oddzielnymi wkładami z atramentem sprawia, że Epson Stylus S21 doskonale spełnia wymagania codziennego druku w małej firmie i domu.

 

Prosty i ekonomiczny

Epson Stylus S21 nadaje się idealnie do samodzielnego drukowania dokumentów, listów, stron WWW oraz bezmarginesowych zdjęć o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego. Urządzenie oferuje najwyższą rozdzielczość w swojej klasie oraz szybkość druku sięgającą 26 stron na minutę i może drukować na szerokiej gamie nośników, za każdym razem zapewniając doskonałe rezultaty. Epson Stylus S21 jest również ekonomiczny, ponieważ używa niedrogich, oddzielnych wkładów z atramentem, więc użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem „małpy” i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym wielopaku.

 

Wodoodporny atrament

Epson Stylus S21 jest wyposażony w atrament Epson DURABrite Ultra, zaawansowaną formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Urządzenie oferuje też wysoką rozdzielczość tekstu i zdjęcia o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

 

Drukuje zdjęcia

Aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach – Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper – a podział na papiery oznaczone 3, 4 i 5 gwiazdkami ułatwia wybór odpowiedniego nośnika. Oprócz kompaktowej konstrukcji drukarka Epson Stylus S21 oferuje funkcje Epson PhotoEnhance  i Epson Easy Photo Print, które pozwalają jednym kliknięciem przycisku wyregulować kolor i kontrast obrazu oraz usunąć efekt czerwonych oczu z fotografii. 

 

 „Epson Stylus S21 to łatwa w użyciu, kompaktowa i niedroga drukarka, która nadaje się idealnie do codziennych zastosowań. Ponieważ używa oddzielnych wkładów z atramentem, jest naprawdę ekonomicznym rozwiązaniem. Jeśli dodać do tego unikatowe cechy atramentu DURABrite Ultra, otrzymujemy produkt, który oferuje nie tylko doskonały stosunek ceny do wartości, ale również wyjątkową jakość druku” – powiedział Mo Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe.

 

Epson Stylus S21 – specyfikacja

·         Kompaktowe urządzenie do codziennego druku dokumentów i zdjęć

·         Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor

·         Atrament Epson DURABrite Ultra zapewnia wysoką jakość dokumentów i zdjęć

·         Drukowanie bezmarginesowych zdjęć do formatu A4

·         Drukowanie do 26 stron na minutę

·         Epson PhotoEnhance automatycznie reguluje kolor i kontrast zdjęć

·         Epson Easy Photo Print umożliwia łatwe usunięcie efektu czerwonych oczu i korekcję fotografii

·         Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 229 zł

 

Atrament Epson DURABrite Ultra
Atrament Epson DURABrite Ultra nadaje się doskonale do tworzenia kolorowych szkolnych projektów, drukowania stron WWW i samodzielnego domowego druku zdjęć, które dorównują jakością odbitkom z zakładu fotograficznego. Wydruki wykonane atramentem Epson DURABrite™ Ultra i przechowywane w albumie fotograficznym zachowują żywe kolory nawet przez 200 lat, a oddzielne wkłady z atramentem oszczędzają pieniądze, ponieważ użytkownik wymienia tylko zużyte kolory.

 

Druk mono ciągle żywy

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej