Strona główna / Maszyneria / Kombajn na biurko
wtorek 28 lipiec 2009 | Serwis prasowy/KwF
Kombajn na biurko
Wszystko - to może za dużo powiedziane ale trzy w jednym w sam raz pasuje do tego urządzenia. Mały kombajn zawierający drukarkę, skaner i kopiarkę doskonale wpisuje się w potrzeby małego biura. Urządzenie drukuje zdjęcia bez potrzeby uruchamiania komputera.
Tagi: firma, drukarka, epson,

Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus SX210, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem i zaprojektowane z myślą o ekonomicznym, druku zdjęć i dokumentów.

Druk bezpośrednio z nośnika pamięci

Druk zdjęć jest łatwy, ponieważ urządzenie Epson Stylus SX210 zawiera gniazda na karty pamięci oraz 3,8-calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia przeglądanie i drukowanie zdjęć bez użycia komputera. Ponadto produkt oferuje takie funkcje, jak Epson PhotoEnhance, która umożliwia regulowanie koloru i kontrastu przez kliknięcie jednego przycisku, oraz Epson Easy Photo Print, która pozwala na łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu.

Atrament z gepardem

Oprócz bogatego zestawu funkcji urządzenie Epson Stylus SX210 oferuje doskonały współczynnik ceny do wartości, ponieważ używa tanich, oddzielnych wkładów z atramentem - użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem geparda i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym wielopaku. Epson Stylus SX210 używa atramentu Epson DURABrite Ultra — zaawansowanej technologii pigmentowej, w której cząsteczki atramentu są zamknięte w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Zapewnia też wysoką rozdzielczość tekstu i pozwala na drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Skaner bardziej

Ponadto nowy przycisk skanowania pozwala automatycznie skanować dokumenty i zdjęcia do komputera PC. Można też wykorzystać go do skanowania dokumentów do pliku PDF albo wiadomości e-mail, a funkcja Epson Easy Photo Fix umożliwia przywrócenie kolorów, usunięcie kurzu i skorygowanie przeciwświatła podczas skanowania starych, wyblakłych fotografii.

Aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach – Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper – a podział na papiery oznaczone 3, 4 i 5 gwiazdkami ułatwia wybór odpowiedniego nośnika. Urządzenie Epson Stylus SX210 jest zgodne z normą ENERGY STAR, co odzwierciedla nacisk, jaki firma kładzie na ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z użytkowaniem jej produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Epson Stylus SX210


 • Kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka
 • Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor
 • Oglądanie i drukowanie zdjęć bezpośrednio z karty pamięci za pomocą 3,8-calowego wyświetlacza LCD
 • Duża szybkość druku — do 32 stron na minutę
 • Atrament Epson DURABrite Ultra zapewnia wysoką jakość dokumentów i zdjęć
 • Łatwe skanowanie dokumentów i zdjęć do plików PDF albo wiadomości e-mail
 • Łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu i korygowanie fotografii za pomocą Epson Easy Photo Print
 • Epson Easy Photo FixTM przywraca kolory i koryguje przeciwświatło podczas skanowania starych fotografii
 • Oprogramowanie OCR ABBYY FineReader umożliwia edycję przeskanowanego tekstu
 • Urządzenie wielofunkcyjne zgodne z normą ENERGY STAR
 • Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 329 zł

Skaner profesjonalny

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej