Strona główna / Maszyneria / Drukarka dla małej firmy
sobota 08 sierpień 2009 | Serwis prasowy/Brother
Drukarka dla małej firmy
Firma Brother wprowadziła do sprzedaży nowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe - drukarkę przeznaczoną dla małych firm i wymagających użytkowników domowych.

 

Drukarka, skaner i kopiarka

Brother DCP-375CW łączy w sobie funkcję drukarki, skanera oraz kopiarki. Można je podłączyć zarówno do sieci przewodowej jak i bezprzewodowej, a na bezpośredni wydruk zdjęć pozwala wbudowany czytnik kart pamięci. Nowy produkt firmy Brother to doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników oczekujących wysokiej jakości, wydajności i nowoczesnych rozwiązań w przystępnej cenie.

Szybki druk

W ciągu minuty Brother DCP-375CW drukuje 33 strony w czerni i 27 w kolorze. Prędkość kopiowania wynosi zaś odpowiednio 22 i 20 stron. Urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy oraz odbiornik na 50. Oddzielne pojemniki z tuszem, które mogą być indywidualnie wymieniane, umożliwiają wydruk 300 stron w czerni oraz 260 w kolorze. Warto podkreślić, że w zestawie startowym znajdują się tusze o pełnej wydajności. Dzięki głowicy drukującej, która formuje krople o minimalnej objętości 1,5 pikolitra i rozdzielczości 6000 x 1200 dpi, nowe urządzenie zapewnia wysoką jakość druku.

Praca w sieci i bezpośredni druk z nośnika pamięci

Urządzenie Brother DCP-375CW, oprócz portu USB 2.0, wyposażone jest w kartę sieciową 10/100 Ethernet Base TX oraz Wi-Fi co pozwala na wygodną pracę w  sieci przewodowej i bezprzewodowej. DCP-375CW umożliwia bezpośredni wydruk zdjęć z oraz skanowanie plików do wbudowanego czytnika kart pamięci bez włączania komputera. Warto podkreślić, że istnieje również możliwość bezpośredniego skanowania obrazów lub dokumentów do poczty e-mail. Łatwą obsługę urządzenia zapewnia dodatkowo 16 znakowy wyświetlacz LCD, a także polskojęzyczny panel i sterownik.

Recykling przez stronę internetową

Użytkowników stawiających na ekologiczne rozwiązania zainteresuje fakt, że zużyte pojemniki można bezpłatnie przekazać do recyclingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl. Brother DCP-375CW spełnia wymogi certyfikacyjne „der Blaue Engel” i „Energy Star” uwzględniające takie czynniki jak niski pobór energii elektrycznej, ograniczony poziom hałasu i możliwości utylizacji materiałów eksploatacyjnych. Urządzenie objęte jest dwuletnim okresem gwarancji.

Drukarka sieciowa z dupleksem

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej