Strona główna / Maszyneria / Komórka dla niedowidzących
niedziela 09 sierpień 2009 | Serwis prasowy/KwF
Komórka dla niedowidzących
W czasach gdy podstawowe wersje telefonów przypominają uproszczone smartfony, na rynek wchodzi urządzenie będące krokiem technologicznym w przeciwnym kierunku. Telefon skonstruowany specjalnie dla użytkownika z problemem wzroku może być dobrym wyborem również dla osoby, której zależy na maksymalnie uproszczonej obsłudze komórki.

Telefon myPhone 1050 simply -  dla osób starszych oraz takich, które mają kłopoty ze wzrokiem - wprowadził Komputronik. Aparat służy nie tylko do łatwej komunikacji. Dysponuje funkcjami, które w niektórych sytuacjach mogą posłużyć do ratowania życia i zdrowia. 

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Telefon myPhone 1050 simply wyróżnia się dużymi klawiszami, które sprawiają, że wprowadzanie pożądanych numerów i zarządzanie poszczególnymi funkcjami jest wyjątkowo łatwe. Użytkownik nie musi się obawiać, że pomyli klawisze lub pomyłkowo naciśnie dwa z nich jednocześnie. Producent zadbał również o czytelny wyświetlacz, który bardzo wyraźnie prezentuje podstawowe informacje. 

Latarka z radiem i alarm

Użytkownicy telefonu myPhone 1050 simply docenią możliwość skorzystania z latarki diodowej, a także radia FM, którym można się cieszyć bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego. Bardzo ważną rolę pełni pomarańczowy przycisk SOS, który znajduje się    na tyle obudowy. Naciśnięcie tego klawisza powoduje uruchomienie głośnego sygnału alarmowego i wysłanie pod cztery wcześniej zdefiniowane numery wiadomości SMS. Następnie następuje automatycznie połączenie z numerem alarmowym 112 w trybie głośnomówiącym.

Czas czuwania telefonu myPhone 1050 simply wynosi 168 godzin, zaś maksymalny czas rozmów w czasie jednego cyklu ładowania sięga 300 minut. Wyjątkowej funkcjonalności tego modelu towarzyszy atrakcyjna cena.

Cena

W sklepie internetowym komputronik.pl telefon kosztuje 299 zł brutto.

Nokia E 52 – premiera w Warszawie

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej