niedziela 16 sierpień 2009 | Serwis prasowy/Panasonic

Panasonic HD na 103 cale

Kojarzony powszechnie z sektorem konsumenckim – Panasonic, poszerza ofertę na rynek odbiorców profesjonalnych. Dystrybutor tej marki – Veracomp zaoferował systemy audiowizualne z projektorami LCD i profesjonalnymi ekranami plazmowymi Panasonic.

Firmy zainteresowane sprzedażą rozwiązań audiowizualnych będą mogły wybrać w Veracomp najnowsze projektory LCD Panasonic, przeznaczone m.in. dla edukacji i biznesu.

 

Profesjonalne projektory instalacyjne High-End

Do pierwszej kategorii zaliczają się projektory instalacyjne na czele z zaawansowanym Panasonic PT-DZ12000E klasy High-End z rekordową jasnością 12 000 ANSI lumenów oraz instalacyjno – konferencyjne. Urządzenia dostosowane są do pracy ciągłej 24/7, wyświetlają wyraźne i jasne obrazy bez straty jakości, nawet w wysokiej temperaturze i w zadymionej atmosferze (m.in. Panasonic PT-D5700EL).

 

Dostępne są także projektory instalacyjne do zadań specjalnych i z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-F300NTE z żywotnością lampy 5000 godzin) oraz projektory przenośne, także w wersji z łączem bezprzewodowym (m.in. Panasonic PT-LB75NTE z jasnością 2600 lumenów i innowacyjną obudową przeciwkurzową). Z kolei miłośnicy kina domowego mają do wyboru projektory obsługujące rozdzielczość Full HD (najnowszy Panasonic PT-AE3000E w technologii 3LCD i wysokim współczynnikiem kontrastu - 60000:1) oraz HD Ready (Panasonic PT-AX200E).

 

 

HD 103 cale

Wśród wielkoformatowych ekranów, na szczególną uwagę zasługuje najnowszy Panasonic TH-103PF10, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli) na rekordowej powierzchni 103 cali. Zaawansowany ekran prezentuje obiekty w ich naturalnych rozmiarach (możliwość instalacji ekranu w pionie i poziomie oraz zbudowania ściany ekranów), w kontraście 5000:1 i wyraźnie widoczne z każdego kąta patrzenia. Urządzenie gwarantuje żywotność na poziomie 100 000 godzin.

 

„Panasonic to jeden ze światowych liderów w dziedzinie elektroniki. Dzięki podpisanej umowie, nasi partnerzy otrzymają nie tylko bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań audiowizualnych, ale także szereg usług dodanych. Będziemy starali się pomóc integratorom działającym na wymagającym rynku AV odpowiedzieć na pytanie - w jakich sektorach warto inwestować, przy użyciu jakiego sprzętu i jak skutecznie wdrożyć te pomysły. Panasonic ze światową renomą swoich produktów zawsze będzie na najwyższym miejscu polecanych produktów” - powiedział Michał Rędziak, kierownik ds. systemów audiowizualnych w Veracomp.

 

Panzer notebook