Strona główna / Maszyneria / Dotykowa Nokia 5230
wtorek 25 sierpień 2009 | Serwis prasowy/Nokia
Dotykowa Nokia 5230
Oferta telefonów dotykowych powiększa się o nowy model - Nokia 5230. Telefon dedykowany jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Nokia 5230 to telefon z odtwarzaczem muzycznym, aparatem i funkcjami wideo - doskonałe urządzenie do komunikacji – również poprzez serwisy społecznościowe.

Model Nokia 5230 umożliwia swoim użytkownikom pobieranie nowej zawartości, takiej jak utwory z Nokia Music Store czy aplikacje, gry, wideo i inne usługi bezpośrednio z Ovi Store. Ponadto telefon wyposażony został w nawigację A-GPS z najnowszą wersję Ovi Maps.

 

„Dzięki konkurencyjnej cenie 149 euro Nokia 5230 stanowi naszym zdaniem świetną ofertę dla osób, które pragną mieć przebojowe urządzenie muzyczne. Telefon ten daje dostęp do serwisów społecznościowych typu Facebook czy MySpace, informuje o imprezach i wskazuje do nich drogę, a ponadto dostępny jest w wielu olśniewających kolorach” — mówi Jo Harlow, wiceprezes firmy Nokia.

 

Personalizacja telefonu poprzez Sklep Ovi

Ovi Store dostępny jest na ekranie głównym Nokia 5230, dzięki czemu klienci mogą w każdej chwili rozpocząć pobieranie i personalizowanie telefonu. Nowe aplikacje, gry, nagrania wideo i inne materiały są regularnie uzupełnianie. Obecnie Ovi Store można odwiedzać z ponad 75 urządzeń Nokia i z możliwości tej korzystają już użytkownicy z ponad 180 krajów.

 

33 godziny muzyki

Dotykowa Nokia 5230 posiada łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyczny, oferujący 33-godzinny czas odtwarzania. Wrażenia ze słuchania muzyki potęgują ponadto dowolne słuchawki z wejściem 3,5 mm. Na niektórych rynkach telefon ten będzie sprzedawany w połączeniu z usługą Comes with Music, dającą nieograniczony dostęp do oferty muzycznej Nokia Music Store.

 

Multimedia i kontakty na ekranie głównym

Nokia 5230 posiada na ekranie głównym Pasek multimediów, dający szybki dostęp do ulubionych multimediów i aplikacji, na przykład muzyki i zdjęć, czy serwisów internetowych, takich jak YouTube czy Ovi Share. Ponadto innowacyjny Pasek kontaktów zawiera miniatury zdjęć 20 przyjaciół, dając łatwy dostęp do nich oraz do ich historii połączeń, w tym wiadomości e-mail, rozmów telefonicznych, zdjęć i aktualizacjiz serwisów społecznościowych. 

 

Sprzedaż telefonu Nokia 5230 rozpocznie się w czwartym kwartale 2009 roku. Sugerowana cena telefonu Nokia 5230 z usługą Comes with Music  (dostępność na wybranych rynkach) będzie wynosić 259 euro bez podatków i dopłat.

 

Nokia 5800 z nawigacją

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej