Strona główna / Maszyneria / Nowy projektor full HD
niedziela 30 sierpień 2009 | Serwis prasowy/E2H
Nowy projektor full HD
Kategoria full HD słynie z jakości i wysokich cen. Wytwórca – firma Optoma, proponuje urządzenie w klasie wyższej za umiarkowaną cenę.

Nowy projektor Full HD

 

 

Optoma zaprezentowała nowy projektor do kina domowego – model HD20. Za niespotykaną w tej kategorii produktowej cenę wynoszącą jedynie 4199 zł, urządzenie oferuje bardzo dobrej jakości obraz w natywnej rozdzielczości 1080p - niezbędny dla kina domowego.

 

Optoma HD20 zaspokoi wysokie wymagania każdego użytkownika, dla którego krystalicznie czysty obraz, idealnie odzwierciedlający wszystkie detale, jest priorytetem. Projektor wykonano w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), umożliwiając wierną prezentację obrazów 1080p z prędkością 24fps - czyli dokładnie takich, w jakich nagranych jest większość filmów High Definition. Dla wielbicieli kina domowego, nie bez znaczenia jest też jasność 1700 ANSI Lumenów, a także rzeczywisty ANSI kontrast, który odzwierciedla optyczny, widoczny kontrast wyświetlanego obrazu, wynoszący w tym modelu aż 500:1 ANSI. Żywe i barwne kolory to zasługa m.in. technologii BrilliantColor, a producent gwarantuje dodatkowo, że jakość obrazu i kolorów pozostaną na tym samym, wysokim poziomie przez okres pięciu lat. Maksymalna przekątna obrazu, jaką można uzyskać wynosi do 9,5m.

 

Optoma HD20 współpracuje z wieloma źródłami multimediów – wyposażona jest w dwa wejścia sygnału najwyższej rozdzielczości HDMI v1.3 i po jednym wejściu komponentowym, VGA (PC/SCART) oraz kompozytowym. Urządzenie posiada dodatkowo złącze 12V do sterowania ekranem elektrycznym. Projektor objęty jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

 

 

Specyfikacja:

 

·         Technologia wyświetlania: DLP 1080p

·         Rozdzielczość: Full HD (1920x1080 pikseli)

·         Jasność projektora: 1700 ANSI Lumenów

·         Kontrast: 500:1 ANSI

·         Wejścia :

·         2 x HDMI

·         1 x component

·         1 x VGA (PC/SCART)

·         1 x composite video

·         1 x 12V wyjście do ekranu

·         Głośność: 29 dB

·         Wymiary: 324x234x97 mm (szerokość x głębokość x wysokość)

·         Gwarancja: 24 mc

·         Waga 2,9 kg

 

·         Cena SRP: 4199 PLN brutto (999 EUR)

 

 

Super-jasne projektory Epson

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej