Strona główna / Maszyneria / Większy format druku dla małych firm
czwartek 17 wrzesień 2009 | Cezary Tchorek-Helm
Większy format druku dla małych firm
Prostota oraz dostęp do formatu druku A3+, to kwintesencja najnowszego Epsona dla małych przedsiębiorstw. Do tego firma z sektora MSP ma do dyspozycji szybkość druku w kolorze oraz optymalizację kosztów, co zapewniają wkłady atramentowe o wysokiej pojemności.  
Tagi: drukarka, msp, firma, a3, epson,

Gemma Kilburn, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedziała: „Drukarka Epson Stylus Office B1100 została zaprojektowana z myślą o specyficznych potrzebach użytkowników biznesowych i oferuje wysoką jakość, szybkość i funkcjonalność. Małe firmy mogą teraz drukować w formacie A3 na szerokiej gamie nośników, a jednocześnie skorzystać na niedoścignionej jakości i szybkości, które są zasługą zastrzeżonych technologii Epsona”.

Można zadać druki reklamowe

Epson Stylus Office B1100 umożliwia przygotowywanie atrakcyjnych materiałów reklamowych dla klientów, ale równie dobrze nadaje się do precyzyjnego druku codziennych dokumentów biznesowych. Kombinacja głowicy drukującej Epson Micro Piezo i atramentu DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu i żywe kolory na szerokiej gamie nośników. Atrament szybko schnie i jest odporny na wilgoć oraz rozmazywanie. Wszystkie te rezultaty można uzyskać przy szybkości druku sięgającej 30 stron na minutę.

Koszt a la laser

Oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności pozwalają wydrukować więcej stron i zapewniają koszt druku strony zbliżony do drukarki laserowej. Oznacza to rzadsze wymiany wkładów i bardziej ekonomiczny druk biznesowy. Atramenty można łatwo zidentyfikować dzięki zdjęciom na opakowaniach: podwójny wkład czarny jest oznaczony zdjęciem żyrafy, a wkłady kolorowe — zdjęciem nosorożca. Wkłady kolorowe są również dostępne w wygodnym, ekonomicznym multipacku.

Prostota i łatwość obsługi

Użytkownicy drukarki B1100 docenią też środowiskowe zalety technologii atramentowej. Drukarka nie wymaga wstępnego nagrzewania i cechuje się niskim zużyciem energii, oferując wysoką wydajność przy niższej emisji dwutlenku węgla niż w przypadku rozwiązań laserowych.

Gemma Kilburn dodała: „Epson B1100 nadaje się idealnie do drukowania wszystkich typów dokumentów biznesowych, od przykuwającej wzrok grafiki do precyzyjnych, wewnętrznych arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki wszechstronności i trwałości drukarka spełnia wszystkie potrzeby małych, rozwijających się firm w konkurencyjnym klimacie gospodarczym”.

Epson Stylus Office B1100 — kluczowe cechy i funkcje

  • Wydruki kolorowe formatu A3+
  • Duża szybkość druku z jakością biznesową: do 30 stron na minutę
  • Niski koszt druku dzięki pojemnym, oddzielnym wkładom z atramentem Epson DURABrite Ultra
  • Zgodność z normą ENERGY STAR — niski pobór mocy, oszczędność energii i ochrona środowiska
  • Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 829 zł

Wi-Fi w urządzeniach wielofunkcyjnych Epson

 


Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej