Strona główna / Maszyneria / Najwyższa jakość druku foto
niedziela 04 październik 2009 | Jan Petersen
Najwyższa jakość druku foto
Technologie drukowania zdjęć rozwijają się nieustannie. Dzisiaj najwyższa jakość wydruków zdjęć jest dostępna za niewielkie pieniądze i do tego w domu lub firmie. Czasami więc warto oderwać się od oglądania obrazów na ekranie komputera i pooglądać je klasycznie - z ręki.

 

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Photo PX710W. To bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne dzięki innowacyjnej technologii drukuje zdjęcia, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego.

 „Dzięki obsłudze Wi-Fi i nowoczesnemu wzornictwu urządzenie Epson Stylus Photo PX710W można ustawić w każdym miejscu domu. Urządzenie ma zintegrowane zasobniki na papier, więc jest znacznie niższe od większości drukarek — ma zaledwie 150 mm wysokości. PX710W tworzy doskonałe wydruki dokumentów i zdjęć zarówno z komputera PC, jak i z macintosha lub iPhone’a. Jest to wielofunkcyjna drukarka fotograficzna, z której może komfortowo korzystać cała rodzina” – powiedzial Julian Maddock, menedżer ds. produktów w Epson Europe.

Zdjęcia sieciowe

Epson Stylus Photo PX710W drukuje zdjęcia o doskonałej jakości w ciągu około 10 sekund i jest wyposażone w szeroką gamę funkcji, które sprawiają, że stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich domowników. Zintegrowana łączność bezprzewodowa i ethernetowa umożliwia wspólne drukowanie i skanowanie, a automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym oznacza, że oba typy papieru są zawsze gotowe do użycia. Urządzenie PX710W może też drukować na przystosowanych do tego płytach CD i DVD.

Podgląd bez komputera

Dodatkowe funkcje tej najlepszej w swojej klasie wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej to m.in. możliwość oglądania, edycji i druku zdjęć bezpośrednio z karty pamięci z wykorzystaniem ekranu LCD o przekątnej 6,3 cm, bezpośredni druk z aparatów obsługujących PictBridge oraz oprogramowanie OCR (Optical Character Recognition, optyczne rozpoznawanie znaków) do skanowania tekstu. Dołączono też zestaw papierów Epson Photo Paper Pack, aby użytkownik mógł od razu przystąpić do drukowania doskonałych zdjęć na papierze Epson Premium Glossy Photo Paper w formatach 10x15 cm, 13x18 cm i A4.

Gwarancja na 200 lat

Epson Stylus Photo PX710W używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria gwarantuje, że zdjęcia wyglądają naturalnie, barwy są wyraźne i żywe, a wydruki przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego. Zdjęcia cechują się wysoką trwałością — do 98 lat w ramce lub ponad 200 lat w albumie — a dzięki oddzielnym wkładom z atramentem wystarczy wymieniać zużyte kolory, co zmniejsza wydatki na atrament. Wkłady z atramentem są oznaczone zdjęciem kolibra  i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym multipacku.

Epson Stylus Photo PX710W — kluczowe cechy i funkcje:

  • Zintegrowana łączność bezprzewodowa i Ethernet do wspólnego drukowania i skanowania
  • Skanowanie, kopiowanie i drukowanie zdjęć przewyższających jakością odbitki z zakładu fotograficznego
  • Kompaktowa, modna konstrukcja pasująca do nowoczesnych wnętrz
  • Automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym
  • Druk zdjęć o wymiarach 10x15cm w około 10 sekund
  • Bezpośredni druk na przystosowanych do tego płytach CD i DVD
  • Błyszczące, trwałe zdjęcia dzięki atramentowi fotograficznemu Epson Claria
  • Ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem – wystarczy wymienić zużyty kolor
  • Zgodność z normą ENERGY STAR
  • Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 729 zł

Atrament fotograficzny Epson Claria

Epson Claria to trwały, sześciokolorowy atrament barwnikowy, który pozwala uzyskać zdjęcia o wysokiej rozdzielczości oraz jakości przewyższającej odbitki z zakładu fotograficznego i nadaje się idealnie do druku zdjęć z najnowszych lustrzanek i kompaktów cyfrowych. Atrament fotograficzny Epson Claria oferuje wysoką jakość zdjęć dzięki szerokiej gamie barw i płynnym gradacjom. Zdjęcia wydrukowane z wykorzystaniem atramentu Epson Claria cechują się wysoką trwałością: ponad 200 lat w albumie fotograficznym i nawet 98 lat w ramce.

Kombajn do biura i biurka

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej