Strona główna / Maszyneria / Pracownik zawsze dostępny - seminarium dla biznesu
piątek 06 kwiecień 2007 | Anna Pawłowska-Pojawa
Pracownik zawsze dostępny - seminarium dla biznesu
E-mail, komunikatory, telefony stacjonarne, komórkowe czy internetowe stały się narzędziem codziennej pracy, platformą pozyskiwania klientów, ale także platformą komunikacji wewnętrznej w przedsiębiorstwie. Przedsiębiorstwo coraz bardziej mobilne jest coraz bardziej wirtualne – pracownicy pracują w domach, przy własnych biurkach, komunikując się za pośrednictwem sieci.

Realizacja zasad konwergencji IT i telekomunikacji

W jaki sposób wykorzystywać technologie komunikacyjne do zarządzania firmą, jak zaprojektować zintegrowany system komunikacji i przepływu informacji w firmie, jak nie tracić czasu na zbędne czynności związane z wymianą informacji i czy rzeczywiście mobilność zwiększa efektywność - tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się 24 i 25 kwietnia w Warszawie podczas organizowanego przez NetWorld seminarium Unified Communications - Zrealizowane obietnice konwergencji IT i telekomunikacji.

Tematyka seminarium obejmuje zagadnienia związane z pracą w drodze, w biurze, u klienta i w domu i będzie się koncentrowała na możliwości pracy z użyciem małych urządzeń przenośnych oraz komputerów osobistych, łączności 3G, WiFi, LAN i VPN przy wykorzystaniu infrastruktury 3G oraz aplikacji do komunikacji bezpośredniej.

Seminarium zostało podzielone na dwie części – pierwszy dzień jest zarezerwowany przede wszystkim dla menadżerów i osób zarządzających przedsiębiorstwem. Prelekcje będą się skupiały na biznesowych założeniach, uwarunkowaniach i możliwościach, ale także zagrożeniach płynących z wykorzystania Internetu i technologii mobilnych w działalności firmy.

W drugim dniu zaprezentowane zostaną konkretne rozwiązania techniczne. Ta część seminarium będzie przeznaczona głownie dla specjalistów IT i administratorów.

Udział w konferencji dla menadżerów i specjalistów IT jest bezpłatny.

Rejestracja: http://beta.networld.pl/seminaria/unifiedcommunications/formularz.asp .

Termin zgłoszeń upływa 17 kwietnia.

script src="http://www.google-analytics.com/urchin.js" type="text/javascript">

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej