Strona główna / Maszyneria / Skaner z dodatkowymi funkcjami
poniedziałek 07 czerwiec 2010 | E2H
Skaner z dodatkowymi funkcjami
Konica Minolta wprowadziła do oferty wielofunkcyjne urządzenie bizhub C652DS. Kombajn jest połączeniem zaawansowanego, dwustronnego skanera oraz drukarki, faksu i kopiarki.  

 

Urządzenie dysponuje niezwykłą szybkością pracy – skanuje 156 obrazów na minutę. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się, jako główne urządzenie komunikacyjne w centralnych działach reprograficznych (CRD) oraz dużych grupach roboczych. Nowy system bizhub C652DS wykorzystuje inteligentną technologię Dual Scan, która pozwala na symultaniczne skanowanie obu stron dwustronnego dokumentu. Dodatkowo jest wyposażone w aplikacje z otwartej platformy oprogramowania bizhub Extended Solution Technology (bEST) Konica Minolta. Umożliwiają one m.in. integrację z już funkcjonującymi w firmie systemami workflow.

 

 

 

 

 

  • bizhub C652DS został wyposażony w aplikacje ułatwiające pracę z dokumentami cyfrowymi.  Open Bee Scan Viewer umożliwia zamianę magazynu dokumentów w dostępną dla wielu osób cyfrową bazę danych, w której bez problemu można znaleźć każdy materiał. Natomiast aplikacja eCopy ShareScan współpracuje z większością dostępnych systemów zarządzania dokumentami i ułatwia tworzenie, edycję, rejestrację i dystrybucję dokumentów.
  • Nowy system Konica Minolta to również zaawansowane funkcje kolorowego i monochromatycznego  drukowania i kopiowania. Prędkość produkcji dokumentu to odpowiednio 65 i 50 stron na minutę. Rozwiązanie bizhub C652DS zostało wyposażone w polimeryzowany, przyjazny środowisku toner Simitri HD. Gwarantuje on szczegółowe i ostre odwzorowanie linii i czcionek. Wydruki wykonane w tej technologii charakteryzują się również trwałością i odpornością na rozmazywanie, a także minimalizują efekt tzw. łódkowatości.

Skaner profesjonalny

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej