Strona główna / Maszyneria / CRM dla doradców HR
wtorek 14 sierpień 2007 | Torsten Gustaffson
CRM dla doradców HR
Firma Fild.NET - integrator rozwiązań Microsoft – wdrożyła system CRM w firmie Extended Disc Polska, działającej w obszarze doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Celem wdrożenia było usprawnienie działania działów sprzedaży i obsługi klienta przez stworzenie jednej, wspólnej bazy klientów obecnych i potencjalnych. Wdrożenie miało także zapewnić menadżerom Extended Disc Polska dostęp do czytelnej informacji o projektach sprzedażowych realizowanych przez konsultantów.
Tagi: microsoft, msp,

Microsoft CRM 3.0

Fild.NET, wdrożył nowe oprogramowanie w oparciu o system Microsoft CRM 3.0. Cały projekt zajął jedynie 2 tygodnie, co było możliwe dzięki temu, że nie trzeba było wykonywać żadnych dodatkowych prac programistycznych, a jedynie odpowiednio skonfigurować standardowe funkcje CRM-a Microsoftu.


„To doskonale znane wszystkim naszym pracownikom środowisko pracy umożliwiło nam naprawdę bardzo szybkie nauczenie się nowego narzędzia. W zasadzie miesiąc po rozpoczęciu wdrożenia mieliśmy już w pełni działający i używany przez wszystkich uprawnionych pracowników system CRM”
- mówi R. Grzębowski, prezes Extended Disc Polska.

Pracuje przez VPN
Z CRM-a można korzystać przez dowolną przeglądarkę internetową - w biurze lub poza biurem (połączenie jest realizowane przez zabezpieczoną sieć VPN – Virtual Private Network). System został także w pełni zintegrowany z programem pocztowym Microsoft Office Outlook 2007.


Extended Disc Polska to firma doradcza, która pomaga organizacjom w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Firma oferuje zarówno usługi konsultingowe (w takich obszarach, jak np. doskonalenie procesów rekrutacyjnych, zarządzanie talentami, rozwój zespołów, badanie zaangażowania pracowników itp.), jak i narzędzia diagnostyczne wspomagające działania HR.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej