Strona główna / Maszyneria / Stacjonarny Dell z technologią Intel vPro
poniedziałek 03 wrzesień 2007 | Redakcja
Stacjonarny Dell z technologią Intel vPro
Nowy Dell OptiPlex 755 pomoże uprościć zarządzanie infrastrukturą IT. Komputer ten jest również odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących wydajności. OptiPlex 755 jest kompatybilny z normą Energy Star 4.0, podkreślając politykę firmy Dell jako producenta promującego rozwiązania ekologiczne.  

Zdalne zarządzanie i zoptymalizowany serwis

Oferując elastyczne systemy zarządzania, OptiPlex 755 pomoże uprościć infrastrukturę IT poprzez zmniejszenie liczby wizyt pomocy technicznej, niezbędnych do serwisowania systemu.

Ponadto Dell integruje technologię IntelŽvPro™ z zaawansowanymi możliwościami zdalnego zarządzania, które pomagają zwiększyć wydajność pracy. Klienci mają teraz możliwość zarządzania systemami w trakcie wyłączania lub gdy nie mają żadnego systemu operacyjnego, zmniejszając tym samym ilość czasu poświęcanego na czynności związane z manualną obsługą aż o 99% oraz wizyty w punktach obsługi technicznej o 56%.

Narzędzia do zarządzania

„Zobowiązaliśmy się wobec klientów, że wyeliminujemy zawiłości z cyklu życia ich sprzętu IT”, powiedział Eric Greffier, dyrektor działu Client Solutions, Dell EMEA.

“Zaprojektowaliśmy OptiPlex 755 w taki sposób, aby stał się najbardziej elastycznym i wszechstronnym komputerem stacjonarnym dostępnym obecnie dla biznesu. Innowacje w systemie zarządzania, ekologiczny projekt i dodatkowe usługi upraszczają użytkowanie i powodują zmniejszenie nakładów na IT.” – dodał Greffier.

OptiPlex 755 obniża zużycie energii 0 78%

OptiPlex 755 to kolejny produkt firmy Dell kompatybilny z systemem Energy Star 4.0. To dowód na to, że Dell stara się oferować  najbardziej przyjazne środowisku produkty. Klienci, którzy wybiorą OptiPlex 755 razem z ustawieniem Energy Star 4.0 mogą liczyć na obniżenie kosztów energii aż o 78%.

Cena i dostępność

OptiPlex 755 będzie dostępny od 5 września tego roku, a jego cena zaczyna się od około 2500 PLN netto.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej