Strona główna / Maszyneria / Zaprzyjaźnij się z WiFi
sobota 16 kwiecień 2011 | Infirmacja prasowa/Netgear
Zaprzyjaźnij się z WiFi
N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie marki NETGEAR dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają bezprzewodowego Internetu. Wyróżnia się niezwykle prostotą instalacją oraz niską ceną, zachowując jednocześnie bardzo dobre parametry techniczne.

 

Router WNR612 ma niewielką, kompaktową obudową (mieści się w dłoni) zaprojektowaną w białym, uniwersalnym kolorze. Urządzenie idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. WNR612 jest wyposażony w szereg opcji, które zapewniają szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Pracuje z prędkością 150 Mb/s , a łatwa konfiguracja czyni z niego bardzo przystępnym urządzeniem.

  • Router rozdziela sygnał uzyskiwany od operatora „kablówki” lub lokalnej sieci DSL. Spośród wielu przydatnych funkcji na uwagę zasługuję m.in.: ochrona połączenia za pomocą szyfrowania WEP, WPA, WPA2-PSK, udostępnianie sieci dla gości (Multi SSID), QoS, statystyczny i dynamiczny routing, VPN pass-through , NAT, DHCP. Nad bezpieczeństwem sieci czuwa podwójny Firewall (SPI i NAT) .
  • Konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy podłączyć router do sieci i komputera, a następnie uruchomić przeglądarkę internetową. Po wpisaniu odpowiedniego adresu, intuicyjny interfejs poprowadzi nas przez kolejne etapy ustawień. Całkowity czas instalacji nie przekroczy 5 minut, nawet jeśli użytkownik nigdy wcześniej nie miał z nią do czynienia.
  • Sugerowana cena wynosi 89 zł.

 

Podobne artykuły
  • Jak stworzyć sprawną sieć

    Od dawna wiadomo, że sprzęt komputerowy to nie tylko jednostka centralna, monitor, mysz...
  • VPN dla każdego

    Dzięki routerowi Insight Instant VPN BR500 każda firma, nawet bez doświadczenia w zakre...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej