Strona główna / Maszyneria / Nowe pamięci HyperX
sobota 30 kwiecień 2011 | JAn Petersen/Kingston
Nowe pamięci HyperX
Kingston Technology wprowadza nową serię pamięci HyperX Plug and Play przeznaczoną dla entuzjastów gier komputerowych, którzy chcą mieć możliwość bezproblemowego upgrade’u swoich maszyn. Jest to pierwsza generacja pamięci RAM służąca do skalowania poziomu pamięci wysokiej procesorów drugiej generacji Intel Core i5 oraz Core i7.


Dla Sandy Bridge

HyperX Pnp jest zaprogramowana w szybszej frekwencji  i w momencie zadokowania do systemu pracującego na chipsecie Sandy Brigde, automatycznie dostosowuje się do pracy w częstotliwościach pomiędzy 1600 MHz a 1866 MHz zarówno na desktopach, jak i w laptopach.

JEDEC

Moduł charakteryzuje się także zastosowaniem rozwiązania JEDEC,  umożliwiającym wydajną pracę w napięciu zaledwie 1,5V, a więc poniżej standardu XMP. Dużą zaletą jest łatwość instalacji: PnP działa zaraz po zamontowaniu - system automatycznie rozpoznaje szybszą pamięć bez konieczności regulacji ustawień w BIOS-ie. HyperX® Plug and Play jest także wstecznie kompatybilna z wcześniej wprowadzonymi pamięciami z serii DDR3.

Zespół inżynieryjny HyperX  wykazał się dużą innowacyjnością projektując HyperX Plug and Play. Brak konieczności regulacji ustawień w systemie BIOS, zastosowanie rozwiązania JEDEC oraz kompatybilność wsteczna z DDR3 – dzięki tym rozwiązaniom pamięci HyperX Plug and Play z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników” powiedział Paweł Śmigielski Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology.

Pamięci Kingston HyperX Plug and Play objęte są dożywotnią gwarancją oraz wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: www.kingston.com/europe

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej