Strona główna / Maszyneria / Duża drukarka dla firm
piątek 10 czerwiec 2011 | Informacja prasowa/E2H
Duża drukarka dla firm
Brother wprowadza na rynek nowe kolorowe atramentowe kompaktowe urządzenie. MFC- J6510DW drukuje, skanuje, kseruje oraz faksuje w formacie A4 i A3. Urządzenie posiada również funkcję automatycznego druku dwustronnego (duplex).

To wydajne i funkcjonalne urządzenie pozwala na korzystanie z formatu A3 przez co umożliwia biurom architektonicznym, hotelom czy firmom budowlanym osiągnięcie korzyści ekonomicznych oraz realizowanie ambitnych celów na 141%.

141% możliwości

141% to różnica między formatem A4 i A3. Jak dowodzą badania, z materiałami w formacie A3 firmy mogą być postrzegane przez potencjalnych klientów, w 21% jako odnoszące sukces na rynku, w 13% jako bardziej profesjonalne i w 12% jako większe niż wtedy, kiedy wykorzystują tylko wydruki A4. Dzięki MFC-J6510DW użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć atrakcyjne graficznie broszury, duże plakaty, a także przejrzyste sprawozdania finansowe, co pozwala im osiągać dużo więcej.

Profesjonalny dwustronny druk A3

MFC-J6510DW pozwala małym i średnim biurom tworzyć dokumenty najwyższej jakości zarówno w formacie A3 jak i A4. Szybki druk do  35 stron (12 ipm) w czerni i 28 (10ipm) w kolorze pozwala efektywnie wykorzystać czas, a wysokowydajne tusze pozwalające na wydruk 2400 stron czarno-białych i 1200 kolorowych zapewniają ograniczenie kosztów wydruku strony. Oszczędności przynosi również funkcja automatycznego druku dwustronnego w formacie A4 i A3.

Zaawansowane funkcje to zwiększona efektywność

MFC-J6510DW to kompaktowe urządzenie, które zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie oferuje bogaty zestaw funkcji. Dzięki opcji pracy w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, można je udostępnić firmowym grupom roboczym, co pozwala ograniczyć wydatki na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne.

  • Urządzenie posiada automatyczny podajnik na 250 arkuszy oraz ręczny podajnik dla nietypowych formatów jak np. koperty. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w automatyczny podajnik papieru na 35 stron.
  • Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwiają rozbudowane funkcje faksu, a także opcja skanowania do e-mail’a, serwera poczty e-mail, serwera FTP, obrazu, pliku OCR, USB lub karty pamięci. MFC-J6510DW wyposażone zostało również w czytnik kart pamięci oraz port PictBridge dzięki czemu wydruk zdjęć jest możliwy bezpośrednio z aparatu fotograficznego.
  • Korzystanie z urządzenia ułatwia wyświetlacz LCD o przekątnej 8,3 cm. Za jego pomocą, użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają cztery oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

  • Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej