Strona główna / Maszyneria / Kompaktowy NAVIGON dla wszystkich
piątek 05 październik 2007 | Elżbieta Kot
Kompaktowy NAVIGON dla wszystkich
Nowy system nawigacji NAVIGON 2110 to propozycja dla nowych użytkowników tego typu urządzeń. Szybka w użyciu technologia, dokładne informacje o ruchu drogowym dzięki innowacyjnej antenie TMC, ładowanie w gnieździe zapalniczki samochodu, konkurencyjna cena – to cechy urządzenia dla małego biznesu i innych użytkowników.

Dobra nawigacja za niewygórowaną cenę

NAVIGON 2110, który pojawi się na rynku jesienią tego roku jest przeznaczony dla klientów, którzy nie korzystali do tej pory z tej technologii. Podobnie jak starsze modele - NAVIGON 5100 i 7100 - kompaktowy i łatwy w obsłudze model 2100 to doskonałe oprogramowanie zamknięte w eleganckiej obudowie. NAVIGON 2110 jest  dostępny w dwóch  – czarnym i białym.

Bez (widocznej) anteny

NAVIGON 2110 to dotychczas jedyny produkt firmy NAVIGON bez widocznej anteny TMC. Odbiornik wiadomości drogowych jest zintegrowany z przewodem do ładowania w gnieździe zapalniczki samochodu, co spowodowało ograniczenie wymiarów całego urządzenia. Moduł TMC wybiera najszybszą trasę omijając korki, dzięki czemu kierowcy oszczędzają czas i paliwo.

Asystent Pasa Ruchu

Stworzona przez firmę NAVIGON funkcja Lane Assistant  („Asystent Pasa Ruchu”) będzie szczególnie przydatna użytkownikom zwracającym uwagę na bezpieczeństwo. Podczas jazdy na drogach wielopasmowych i autostradach, konieczność zjazdu na prawy pas jest sygnalizowana z odpowiednim wyprzedzeniem i, co najważniejsze, w całkowicie jednoznaczny sposób. Asystenta Podróży można również tak skonfigurować, aby ostrzegał kierowcę o każdym przekroczeniu ograniczenia prędkości.

2 miliony celów na mapie Europy

Dzięki ulepszonej funkcji obliczania trasy, inteligentne oprogramowanie w krótkim czasie wskazuje najlepszą drogę do celu. Z ponad 2 milionami celów specjalnych zapisanych na mapie Europy, ten pomysłowy nawigator zawsze podpowie, gdzie znajduje się najbliższy warsztat czy stacja benzynowa wybranego koncernu. Moduł SIRFStar III GPS zapewnia optymalne ustalanie położenia. Wbudowana funkcja ochrony przed kradzieżą za pomocą kodu PIN chroni urządzenie nawet po wyjściu użytkownika z samochodu.

Główne cechy NAVIGON 2100/2110

Zintegrowany moduł bezpłatnych informacji drogowych (TMC)

Wyjątkowa funkcja Lane Assistant*

Zabezpieczenie kodem PIN

Kolorowy 3,5 calowy ekran

Na wyposażeniu mapy 19 lub 37 krajów Europy

Wymiary: 102,9 mm x 78,4 mm x 18,4 mm (szer. /wys./gł.)

Procesor 400 MHz i 64 MB RAM – od 899 PLN

Urządzenie jest wyposażone w szybki procesor (400 MHz), 64 MB pamięci ROM i 64 MB RAM. Zintegrowana bateria litowo-jonowa 1100 mAh zapewnia pełne zasilanie przez maksymalnie 3,5 godziny; urządzenie waży tylko 160 gramów.

Oprócz kompaktowej budowy oraz zaawansowanej technologii, przystępna cena czyni ten system planowania podróży dostępnym. NAVIGON 2100 z mapami 19 krajów, w tym po raz pierwszy na rynku z pełnym pokryciem Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Austrii i Węgier, jest dostępny od 899 PLN. Wyposażony w mapy 37 krajów całej Europy NAVIGON 2110 kosztuje tylko 1199 PLN.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej