Strona główna / Maszyneria / Nowość Gigabyte
czwartek 11 sierpień 2011 | Informacja prasowa
Nowość Gigabyte
Nadszedł czas, by przedstawić najnowszy model płyty głównej GIGABYTE z serii A75, zaprojektowany specjalnie dla entuzjastów domowej rozrywki. Jest to płyta GA-A75M-S2V, na podstawce FM1, która zapewnia wsparcie dla nowych standardów USB 3.0 i SATA 6GB, posiada wyjścia graficzne DVI i D-SUB oraz wspiera technologię Super 4™.

 


Płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V to ciekawa propozycja, która stanowi łakomy kąsek dla użytkowników chcących posiadać w swoim domu wydajny komputer, wyposażony w najnowsze technologie. Płyta ta dostępna jest w bardzo przystępnej cenie, jest to najtańsze rozwiązanie w ofercie GIGABYTE na chipsecie A75. GA-A75M-S2V wspiera najnowsze procesory AMD z serii A8 oraz A6, które charakteryzują się niezwykle wydajnym, zintegrowanym układem graficznym z serii AMD Radeon 65xx HD.

Dzięki temu, płyta główna zapewnia rewelacyjną jakość grafiki, porównywalną z tą, oferowaną przez dyskretne układy graficzne. GIGABYTE GA-A75M-S2V, gwarantuje nie tylko wysoką jakość grafiki, ale także i dźwięku, dzięki zastosowaniu technologii Super 4™. Technologia ta łączy w sobie szereg rozwiązań, stosowanych do tej pory jedynie na płytach głównych z najwyższej półki.

Wiedząc, że na Twojej płycie głównej zastosowano technologię Super 4™, możesz mieć pewność, że jest ona wyposażona w wysokiej jakości komponenty oraz rozwiązania, które zapewniają jej stabilną pracę oraz długi okres użytkowania. Na Super 4 składają się takie cechy jak: bezpieczeństwo, szybkość, oszczędność oraz super dźwięk.

Pisząc o GIGABYTE GA-A75M-S2V warto w szczególności wspomnieć o ostatniej z nich, czyli wysokiej jakości dźwięku. Jest on zapewniony dzięki układowi, tworzącemu 7.1 kanałowy, przestrzenny dźwięk, wspierany przez konwerter audio, charakteryzujący się współczynnikiem tłumienia szumów (SNR) wynoszącym 108dB. Oznacza to, że użytkownik będzie cieszył się niezwykle czystym dźwiękiem, pozbawionym szumów i wszelkich zakłóceń. W połączeniu z wydajną grafiką, płyta główna GIGABYTE GA-A75M-S2V zapewnia użytkownikom wrażenia multimedialne na najwyższym poziomie.

 

Specyfikacja


Model

GA-A75M-S2V

Chipset

A75 Hudson-D3

Format

uATX

Pamięć

2 x DDR3, 1866+

Złącza graficzne

PCI-E 2.0 x16

PCI

1

PCI-Ex1

1

SATA

6

LAN

Gigabitowa karta sieciowa

USB

USB 2.0 x 4, USB 3.0 x 2

Audio

Realtek ALC889


 

 

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej