Strona główna / Maszyneria / Pendrive prawie jak dysk twardy!
czwartek 08 listopad 2007 | Robert Kamiński
Pendrive prawie jak dysk twardy!
Ponoć "prawie czyni wielką różnicę"... Choć jeszcze nie tak dawno w laptopach montowane były dyski twarde o pojemności 40 GB w ofercie Konsorcjum FEN Sp. z o.o., pojawił się moduł pamięci flash USB marki PQI o pojemności 32GB!

PQI CardDrive U510 32GB (pod taką nazwą produkt będzie od dzisiaj dostępny na rynku) należy do pendrive'ów PQI serii Business, kształtem i wielkością przypominających kartę płatniczą. Jest to ekskluzywne i wydajne urządzenie do przenoszenia danych, dedykowane dla wymagających użytkowników. CardDrive o pojemności 32GB przeniesie chyba wszystko - od filmów począwszy, poprzez zdjęcia, dokumenty firmowe, do ulubionych utworów MP3 włącznie. Solidna, aluminiowa obudowa i rewelacyjny, biznesowy design sprawiają, że pendrive PQI stanowi ciekawą alternatywę dla innych nośników danych. Urządzenie posiada dożywotnią gwarancję, zaś sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 842 zł.  
Power Quotient International Co., Ltd.
(PQI) jest jednym z największych producentów pamięci flash USB na świecie. Moduły flash charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, dożywotnią gwarancją i bardzo eleganckim designem.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej