Strona główna / Maszyneria / Premiery HTC
piątek 09 listopad 2007 | Elżbieta Kot
Premiery HTC
Firma HTC zaprezentowała trzy nowe urządzenia, debiutujące w czwartym kwartale 2007 r. Każde z trzech nowych urządzeń posiada dopasowany zestaw funkcji dla różnych typów użytkowników – zarówno tych którzy wymagają najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie mobilnych komputerów, jak i tych, którzy potrzebuję wszechstronnego, wielofunkcyjnego mobilnego komunikatora.  
Tagi: htc, gsm, telefon, microsoft,

Shift, S730 i P6500

HTC Shift – HTC Shift, jako jedno z pierwszych w świecie urządzeń mobilnych z systemem Microsoft Windows Vista i funkcją push email, rozpoczyna nową erę w mobilnej komputeryzacji. HTC Shift łączy wydajność Windows Vista ze stałą łącznością 3G/HSDPA i wyróżnia się nieporównywalną funkcjonalnością w kompaktowej konstrukcji. HTC Shift to pierwsze urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię HTC SnapVUE™. SnapVUE daje natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza, SMSów i kontaktów bez potrzeby pełnego uruchomienia urządzenia, co oszczędza energię i przedłuża czas pracy na akumulatorach. Urządzenie waży zaledwie 800g i posiada przesuwny, siedmiocalowy ekran dotykowy. HTC Shift to nowy standard pracy w podróży

HTC S730 – Ulepszona wersja telefonu HTC S710, wprowadzonego wcześniej w tym roku. HTC S730 posiada dodatkowo 3G/HSDPA i procesor 400MHz dla konsumentów i specjalistów, którzy wymagają szybkiej łączności. To stylowy i kompaktowy telefon, wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY – idealny wybór dla mobilnego specjalisty, który potrzebuje łatwego dostępu do poczty elektronicznej, komunikatora i Internetu poza biurem. HTC S730 wyposażono w system operacyjny Windows Mobile 6 i 256MB pamięci Flash w metalicznej szarej obudowie.

HTC P6500 – Przeznaczony dla rynku instytucjonalnego, HTC P6500 to idealne urządzenie dla wielu przedsiębiorstw - firm logistycznych, szpitali, policji. Posiada ekran o przekątnej 3,5cala, 3-megapikselowy aparat z automatyczną ostrością oraz skanerem kodów kreskowych i linii papilarnych. HTC P6500 przeznaczony jest do współpracy z programami dostosowanymi do potrzeb poszczególnych typów przedsiębiorstw. HTC P6500 wyposażony jest w 256MB pamięci z opcją rozbudowy do 1GB, oraz dwa czytniki kart SD. Mocną konfigurację uzupełnia łączność 3G/HSDPA oraz odbiornik GPS. P6500 to w pełni wyposażona, przyszłościowa platforma mobilna. 

Akcesoria

Oprócz nowych urządzeń, firma HTC przygotowała szereg akcesoriów zwiększających wygodę użytkowania i kompatybilnych ze wszystkimi urządzeniami HTC. W skład akcesoriów wchodzą BH M200 (słuchawki Bluetooth), HS U110 (adapter 3.5 mm i słuchawka), oraz HS S200 (przewodowe słuchawki stereo z mikrofonem w standardzie HTC) ułatwiające mobilną komunikację.

“Jesteśmy bardzo dumni z reputacji HTC jako wiodącego innowatora na rynku urządzeń mobilnych dostarczającego produkty wysokiej jakości, które spełniają zróżnicowane potrzeby naszych klientów” - powiedział Florian Seiche, wiceprezes HTC Europe. “Urządzenia wprowadzone w czwartym kwartale jeszcze bardziej poszerzą asortyment produktów HTC – przełomowy HTC Shift wyznacza nowe standardy i zwiększa wybór urządzeń oferowanych użytkownikom biznesowym.”

Ceny, dostępność

HTC Shift będzie dostępny w Polsce jeszcze przed Świętami w cenie około 4.999 zł (z VAT), HTC S730 od listopada z ceną około 1.759 zł (z VAT), a HTC P6500 około 3.099 zł (z VAT). Wszystkie urządzenia będą dostępne w ofercie HTC a także u wybranych partnerów-operatorów.

Wybrane szczegóły…

HTC Shift

natychmiastowe uaktualnianie wiadomości - system >on push email<

dwa dni pracy w trybie oczekiwania

natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji pod jednym przyciskiem - HTC SnapVUE™

mały format zapewnia mobilność bez kompromisów

wystarczająco mocny do pełnej obsługi systemu Windows Vista®

HTC S730

natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów Outlook® dzięki Windows Mobile® 6

kompaktowy telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY

dostęp do najważniejszych informacji poprzez Live HTC Home™

szybkie, stałe łącze dzięki międzynarodowemu dostępowi do 3G i Wi-Fi

HTC P6500

Windows Mobile 6  

szybki Internet – do dziewięciu razy szybszy niż 3G

aparat 3 mpx z automatyczną ostrością umożliwia również działanie aplikacji takich jak czytniki kodów kreskowych i wizytówek

czytnik linii papilarnych zabezpiecza urządzenie i najważniejsze dane

możliwość zdalnego wyczyszczenia pamięci – usuwa wszystkie dane z urządzenia    w przypadku zagubienia lub kradzieży

podwójny interfejs SDIO – dwa czytniki kart lub akcesoriów

HTC

Założona w 1997 roku firma HTC projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, bogato wyposażone wielofunkcyjne telefony komórkowe i urządzenia PDA  z funkcją telefonowania.

Firma posiada silne zaplecze badawczo-rozwojowe i jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych; oferuje najnowocześniejsze urządzenia PDA  i wielofunkcyjne telefony komórkowe operatorom telefonii komórkowej i dystrybutorom  w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Urządzenia dostępne są zarówno pod marką HTC jak i w postaci dostosowanej do wymogów operatorów i innych partnerów handlowych.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej