Strona główna / Maszyneria / Karta Wi-Fi/Bluetooth do wybranych płyt GIGABYTE
niedziela 01 styczeń 2012 | Jan Petersen/Gigabyte
Karta Wi-Fi/Bluetooth do wybranych płyt GIGABYTE
Tylko w ofercie GIGABYTE do 3 najwyższych modeli płyt głównych z serii X79 dodawane są karty Wi-Fi/Bluetooth PCIe (model nr. GC-WIFI). Ta informacja z pewnością zainteresuje użytkowników, którzy często korzystają z urządzeń bezprzewodowych. Karta obsługuje najnowszy standard Bluetooth 4.0, który jest energooszczędny, pozwala na niezwykle szybki transfer danych oraz wspiera obsługę takich urządzeń jak iPhone 4S.
Tagi: gigabyte,

Standard Bluetooth 4.0 różni się od poprzedniej wersji tym, że wymaga mniejszej ilości energii, posiada 100 metrowy zasięg oraz 3 milisekundowe (obniżone) opóźnienie, dzięki czemu łączność między urządzeniami jest dużo szybsza. Dla użytkownika oznacza to, że będzie on w stanie z dużą prędkością przesłać dane z urządzenia przenośnego wprost do swojego PC-ta, bez potrzeby podłączania jakichkolwiek kabli.

Obecnie, karta Wi-Fi/Bluetooth dodawana jest w zestawie do najnowszych płyt głównych GIGABYTE na chipsecie X79: G1.Assassin 2, GA-X79-UD7, GA-X79-UD5. Już teraz skorzystaj z tej wyjątkowej okazji.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej