Strona główna / Maszyneria / Kalkulatory Canon na EURO 2012
wtorek 17 styczeń 2012 | Informacja prasowa/Yo Yo
Kalkulatory Canon na EURO 2012
Canon pokazał nową ofertę „mobilnych” kalkulatorów przygotowaną z okazji EURO 2012. Nowy KC-30 EURO 2012 to 8-cyfrowy kalkulator wyposażony w smukły, lekki korpus i wytrzymałe metalowe zapięcie.

KC – 30 EURO 2012 został wyposażony w antypoślizgowe, gumowe przyciski, zwiększające komfort użytkowania oraz wyświetlacz LCD, który ułatwia odczytanie wyświetlanych wyników nawet w ruchu.
  • Z okazji mistrzostw EURO 2012 Canon ogłosił również wprowadzenie ulepszonych wersji kalkulatorów X MARK I Card i X MARK I Pointer, które zostały opatrzone logo mistrzostw.
  • X MARK I Card jest stylowym, kalkulatorem wielkości karty kredytowej, który jest idealnym towarzyszem każdej podróży służbowej. Elegancki design cechuje aluminiowa dolna obudowa i możliwość wyboru pomiędzy gładką, białą lub czarną górą, teraz z logo EURO 2012.
  • Model MARK I Pointer łączy standardy biznesowego profesjonalizmu z innowacyjnym charakterem. Dzięki zamknięciu w jednym urządzeniu funkcji Memory Store i Recall, użytkownik ma możliwość wprowadzenia do pamięci najważniejszych informacji, a następnie ich odtworzenia. Funkcjonalnym dodatkiem jest wskaźnik laserowy. Z okazji EURO 2012 dla miłośników sportu Canon przygotował limitowaną edycję kalkulatorów z logo mistrzostw.
  • Oprócz wielu rozbudowanych funkcji nowe modele charakteryzują się minimalnym oddziaływaniem na środowisko. Elementy kalkulatora X Mark I Pointer wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, a X MARK I Card jest całkowicie zasilany energią słoneczną. Wszystkie trzy modele zostały wyposażone w funkcję Auto-power Off, która automatycznie wyłącza urządzenie w okresie bezczynności, oszczędzając zużycie energii. Udoskonalone X Mark I Card i X Mark I Pointer dostępne są od grudnia 2011 r., a model KC-30 pojawi się w sprzedaży w lutym 2012 r.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej