Strona główna / Maszyneria / Epson wprowadza nowe projektory
czwartek 02 luty 2012 | Cezary Tchorek-Helm/Epson
Epson wprowadza nowe projektory
Podczas targów ISE w Amsterdamie firma Epson przedstawiła swój pierwszy model projektora o jasności 10 tys. lumenów zaprojektowany do pracy w dużych pomieszczeniach. Oferują one najwyższą jasność oraz wyjątkowo zaawansowane funkcje.
Tagi: projektor, epson, msp,

Nowa seria urządzeń obejmuje wyposażone w nowoczesne funkcje projektory o jasności od 7 tys. lumenów wzwyż i rozdzielczości od XGA do WUXGA. Seria obejmuje urządzenia w dwóch kolorach: czarnym i białym. Białe modele przeznaczone są dla szeroko rozumianej administracji, placówek edukacyjnych i biznesu do stosowania w salach audytoryjnych, muzeach oraz przestrzeniach konferencyjnych i wystawowych. Modele czarne przeznaczone są do wynajmu i najlepiej sprawdzą się w salach kinowych i koncertowych, a także w przypadku firm organizujących konferencje i różnego rodzaju imprezy.

  • Projektory zapewniają wyjątkową swobodę, ponieważ można stosować w nich wszystkie istniejące obiektywy firmy Epson. Łączność Wi-Fi oraz współpraca z iPhonem, iPadem i iPodem Touch po zainstalowaniu powszechnie dostępnej aplikacji Epson dla systemu iOS w połączeniu z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu w poziomie i w pionie pozwalają (funkcja Lens Shift) na łatwą integrację urządzeń z dowolnym środowiskiem projekcyjnym.
  • Kolejnym istotnym dodatkiem - po raz pierwszy - dostępnym w nowych urządzeniach jest gniazdo SDI, umożliwiające transmisję w jakości HD np. sygnału telewizyjnego. Funkcja podwyższonej rozdzielczości i tryb interpolacji klatek firmy Epson zapewniają każdorazowo płynną projekcję w wysokiej jakości, nawet przy bardzo dynamicznych, ruchomych obrazach.
  • Ponadto technologia punktowej korekcji obrazu (ang. Point Correction) w połączeniu z funkcją korekcji krzywizny (ang. Arch Correction) umożliwia uzyskanie wysokiej jakości obrazu na nierównych ekranach. Sześć wbudowanych obrazów testowych umożliwia prostą kalibrację obrazu, w tym jego odcienia, barwy i kształtu. Oprogramowanie EasyMP firmy Epson oferuje funkcję dzielenia obrazu, projekcję z kilku komputerów, bezprzewodowe przesyłanie sygnału wideo oraz wiele innych udogodnień.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej