Strona główna / Maszyneria / Canon PIXMA MG4150
czwartek 02 luty 2012 | Mariola Czapkiewicz/Canon
Canon PIXMA MG4150
Nowe urządzenie wielofunkcyjne Canona zostało zaprojektowane tak, aby lepiej wykorzystać zalety komunikacji Wi-Fi. PIXMA MG4150 posiada funkcję drukowania dwustronnego, przyjazne środowisku wykonanie oraz inteligentne oprogramowanie, by umożliwić uzyskanie najwyższej jakości zdjęć i dokumentów.
 
         

Dzięki bezpośredniemu dostępowi do plików umieszczonych w chmurze, użytkownicy mogą drukować swoje ulubione zdjęcia przechowywane w albumach online, takich jak Canon iMAGE GATEWAY i Picasa, używając funkcji Online Album Photo Print dostępnej za pośrednictwem PIXMA Cloud Link. Z aplikacją Easy Photo-Print można drukować i skanować bez potrzeby używania komputera,  a także  korzystać z bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych z systemami IOS i Android.

Funkcjonalność

Wydruk zdjęcia bez obramowania w formacie 10x15cm w trybie domyślnym trwa ok. 44 sekundy,  przy prędkości druku ISO na poziomie 9,9 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym i 5,7 obrazów na minutę w kolorze. Z myślą o użytkownikach, którzy dużo drukują, powstały  atramenty Canon FINE dostępne w rozmiarze XL, które pozwalają zmniejszyć, nawet o 50 proc., koszt druku strony w porównaniu z tuszami o standardowej pojemności. Powiększone kartridże nadają się idealnie do druku zarówno dokumentów, jak i zdjęć.  Technologia głowicy drukującej FINE zapewnia minimalną wielkość kropel atramentu 2pl, a w połączeniu z rozdzielczością 4800 dpi gwarantuje doskonałą jakość wydrukowanych fotografii i wyrazisty tekst. Urządzenie MG4150 zostało także wyposażone w 6 cm wyświetlacz LCD, aby umożliwić jeszcze łatwiejszy dostęp do wszystkich opcji.


Wzornictwo

Urządzenie MG4150 wyróżnia także ciekawe wzornictwo i innowacyjne ustawienia „eco”. Nowoczesny design, błyszczące wykończenie oraz kompaktowa obudowa sprawiają, że MG4150 pasuje nawet do najbardziej ekskluzywnych wnętrz. Rozwiązanie Fast Front firmy Canon pozwala na wymianę papieru i atramentu z przodu drukarki, dzięki czemu można ją postawić przy ścianie lub półce, oszczędzając tym samym powierzchnię. Specjalnie dla osób zwracających szczególną uwagę na ochronę środowiska, powstała funkcja ECO, która pozwala użytkownikom monitorować w jakim stopniu udało się zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i ograniczyć zużycie papieru, dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu. Z kolei funkcja Auto Power Off  pozwala oszczędzać energię elektryczną. Po upływie wcześniej zdefiniowanego czasu urządzenie samo się wyłączy. Funkcja Quick Start umożliwia natychmiastowe włączenie i gotowość do  pracy.

 • Oprogramowanie

PIXMA MG4150 została wyposażona we wszechstronne oprogramowanie umożliwiające intuicyjne drukowanie,  które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Auto Photo Fix II jest intuicyjną funkcją, wykorzystującą wykrywanie twarzy i analizę sceny, aby usunąć typowe błędy i uzyskać doskonałe wydruki za każdym razem. Easy-WebPrint EX ułatwia drukowanie stron internetowych w sposób, wybrany przez użytkownika. Dzięki temu można wyeliminować nieudane wydruki. Za pomocą tego prostego w obsłudze  oprogramowania, a także funkcji Auto Clip lub dopasowania do ustawień strony, zawartość wielu stron internetowych można łatwo połączyć i wydrukować. Oprogramowanie Easy-PhotoPrint EX pomoże użytkownikom  zrobić wrażenie na przyjaciołach i rodzinie i wykazać się kreatywnością, podczas drukowania zdjęć, kalendarzy czy albumów. Dzięki Fun Filter Effect użytkownicy mogą wzbogacać swoje fotografie zabawnymi i artystycznymi efektami, takimi jak: rozmycie tła, rybie oko, miękkie tło, efekt miniatury czy Toy Camera.

Urządzenie PIXMA MG4150 będzie dostępne w Europie w marcu 2012 roku.

PIXMA MG4150

 • All-in-One: drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz Wi-Fi
 • Kompaktowa konstrukcja typu Fast Front
 • Rozdzielczość 4800 dpi; technologia kropel atramentu o
  objętości 2 pl
 • Prędkość wydruku ISO ESAT: 9,9 obr./min w trybie monochromatycznym i 5,7 obr./min w trybie kolorowym
 • Wydruk zdjęcia 10x15cm w ciągu 44 s.
 • Auto Duplex Print
 • PIXMA Cloud Link
 • Full HD Movie Print
 • CREATIVE PARK PREMIUM

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej