Strona główna / Maszyneria / Projektor wideo Acer H5360BD
wtorek 06 marzec 2012 | Jan Petersen/Acer
Projektor wideo Acer H5360BD
Nowy projektor H5360BD jest wyposażony w interfejs HDMI 1.4a pozwalający na wyświetlanie obrazu 3D o rozdzielczości Full HD. Aby cieszyć się stereoskopowymi multimediami, doświadczyć fascynujących wrażeń wystarczy podłączyć projektor do odtwarzacza Blu-ray Disc, konsoli do gier, lub komputera z kartą graficzną 3D.     
Tagi: projektor, acer,

Podstawowa rozdzielczość 720p (1280 x 720) oraz format 16:9 sprawiają, że projektor Acer H5360BD idealnie nadaje się do wyświetlania nagrań HD, których jakość jest dodatkowo poprawiona przez funkcję True 24p. Dzięki tej funkcji, projektor może wyświetlać obraz o rozdzielczości 1080p z prędkością 24 klatek na sekundę, a tym samym zapewnia optymalną ostrość kinowych filmów.

  • Jasność 2500 lumenów ANSI oraz współczynnik kontrastu 3200:1 pozwalają na uzyskanie kryształowo czystego obrazu o wyraźnych szczegółach. Ponadto, projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik, dzięki czemu obrazowi może towarzyszyć doskonały dźwięk.
  • W celu zagwarantowania najwyższej jakości obrazu zastosowano technologie zwiększające dokładność odwzorowania barw oraz ostrość. Projektor H5360BD jest wyposażony w technologię poprawiającą kolory Acer ColorBoost II+, w skład której wchodzi 6-segmentowe zoptymalizowane koło barwne, wydajny procesor obrazu oraz udoskonalone sterowanie lampą. Dzięki niej uzyskuje się bardziej naturalne i zrównoważone odcienie. Ponadto, funkcja Acer eView Management automatycznie dostosowuje jasność odpowiednio do rodzaju obrazu. Dzięki korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie, aż o 40°, można łatwo zniwelować zniekształcenia spowodowane skierowaniem projektora w górę lub w dół i uzyskać prostokątny obraz niezależnie od miejsca, w którym stoi projektor. Projektor H5360BD jest też wyposażony w automatyczną korekcję zniekształcenia trapezowego, która dodatkowo ułatwia ustawianie urządzenia.
  • Projektor H5360BD jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Wszystkie projektory Acer posiadają wygodną gwarancje w standardzie door-to-door dostawa i odbiór projektora z serwisu przez kuriera na koszt Acer. Cena projektora H5360BD wynosi 2 969 zł brutto

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej