Strona główna / Maszyneria / CompactFlash dla profesjonalistów
wtorek 06 marzec 2012 | Mariola Czapkiewicz
CompactFlash dla profesjonalistów
Firma TRANSCEND wprowadza do swojej oferty kartę 600x CompactFlash Ultimate o pojemności 64 gigabajtów. Karta ta zapewnia szybkość transferu danych do 90MB/s zarówno przy odczycie, jak i zapisie. Zgodność ze specyfikacją VPG-20, potwierdza przygotowanie karty do profesjonalnych zastosowań.
Tagi: transcend, flash,

Nowa karta TRANSCEND, dzięki dużej pojemności i szybkości, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć sekwencyjnych czy nagrywanie dłuższych materiałów wideo w jakości Full HD. Przeznaczona jest więc dla użytkowników chcących maksymalnie wykorzystać możliwości swoich zaawansowanych lustrzanek i kamer cyfrowych. 64-gigowa karta 600x CF od TRANSCENDa pomieści ponad 13000 zdjęć zrobionych aparatem 10mpix oraz ponad 3 godziny filmu w rozdzielczości 1080p z bitrate’m 38,6Mb/s.

  • Sprawną i szybką komunikację pomiędzy kartą a rejestratorem zapewnia zastosowanie standardu Ultra DMA7. Ponadto zgodność z niedawno wyznaczoną przez CFA (CompactFlash Association) specyfikacją VPG-20 informuje o gotowości karty do płynnego zapisu wideo o przepływności do 20MB/s, czyniąc z niej narzędzie dla profesjonalistów.
  • Dla zachowania jakości i niezawodności zapisu w karcie zastosowano system korekcji błędów ECC. Wszystkie karty pamięci firmy TRANSCEND przechodzą testy wydajności i kompatybilności oraz posiadają dożywotnią gwarancję producenta.

Model

600x CompactFlash 64GB

Pojemność

64GB

Wymiary (dł.x szer. x wys.)

42.8mm x 36.4mm x 3.3mm

Waga

11.4g

Napięcie

3.3V ~ 5V

Temperatura pracy

-25°C (-13°F) to 85°C (185°F)

Transfer danych

do 90 MB/s przy odczycie i zapisie

 

 

Podobne artykuły
  • Karta pamięci do kamer HD

    W przypadku używania kamer lub aparatów foto z zapisem na karcie pamięci, zwłaszcza prz...
  • JetFlash 600

    Transcend wprowadza do oferty pendrivów nowy model: JetFlash 600. Wyróżnia się on wysok...
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej