Strona główna / Maszyneria / Nowy skaner dla profesjonalistów
sobota 24 marzec 2012 | Jan Petersen
Nowy skaner dla profesjonalistów
Panasonic wprowadza do oferty KV-S1065C — profesjonalny skaner dla grup roboczych oferujący zaawansowane funkcje oraz kompaktową konstrukcję.
Tagi: skaner, panasonic,

Dzięki niewielkim wymiarom (32 cm szerokości x 21 cm głębokości) model KV-S1065C mieści się nawet na ograniczonej przestrzeni, na przykład na ladzie recepcyjnej. Skaner umożliwia szybkie przekształcenie dokumentów do postaci cyfrowej — może skanować 60 stron czarno-białych i kolorowych na minutę, dzięki czemu sprawdza się doskonale nawet w biurach zatrudniających wielu użytkowników.

  • Model KV-S1065C wyróżnia się nie tylko imponującymi parametrami, ale także niespotykaną jak na ten typ urządzenia funkcjonalnością. Zastosowana w skanerze zaawansowana technologia przetwarzania obrazu umożliwia wykrywanie źle zeskanowanych obrazów wskutek nieumyślnego zagięcia rogu kartki. Dzięki tej innowacyjnej funkcji skanowanie zatrzymuje się automatycznie, a użytkownik może wybrać, czy chce kontynuować czy powtórzyć proces.
  • Automatyczny podajnik dokumentów może pomieścić do 75 arkuszy, a obsługa różnych rodzajów papieru zwiększa wydajność urządzenia. Razem można skanować zarówno arkusze długie, jak i krótkie, grube oraz bardzo cienkie (o gramaturze od 20 g/m2), a nawet twarde identyfikatory.

 „Dodaliśmy także klawisz pomijania podwójnego pobrania, który wprowadziliśmy poprzednio w naszym sztandarowym skanerze do dokumentów specjalnych KV-S5055C. Umożliwia on kontynuację skanowania nawet po wykryciu podwójnego pobrania arkuszy, na przykład podczas skanowania kopert lub dokumentów z przyklejonymi karteczkami” — powiedział David Sempere, dyrektor generalny Panasonic System Communications Company Europe.

  • Do skanera dodane jest oprogramowanie Image Capture Plus firmy Panasonic. Umożliwia ono łatwą edycję zeskanowanych stron i zapisywanie ich w 8 różnych formatach plików, w tym PDF i PDF/A z możliwością wyszukiwania

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej