Strona główna / Maszyneria / Acer K130: projektor mieszczący się w dłoni
poniedziałek 07 maj 2012 | Robert Kamiński
Acer K130: projektor mieszczący się w dłoni
Acer prezentuje niezwykle poręczny projektor K130, który jest tak lekki i kompaktowy, że podczas projekcji można trzymać go w dłoni.
Tagi: projektor, acer, led,

Projektor Acer K130 doskonale nadaje się dla osób, które dużo podróżują i potrzebują łatwego do przenoszenia, bardzo lekkiego i kompaktowego urządzania, ponieważ waży mniej niż pół kilograma i ma wymiary 140 x 116 x 41 mm, porównywalne z połową kartki A4. W celu zapewnienia łatwej obsługi, panel sterowania został wbudowany w powierzchnię obudowy. Jednocześnie, jak na swoje niewielkie wymiary, projektor zapewnia wyjątkowo wysoką jakość obrazu.

acer K130

Pełna jasność

Jasność 300 lumenów ANSI w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 10000:1, zapewnianym przez technologię Dynamic Black™, pozwala na uzyskanie imponującego obrazu o dużej ostrości i żywych barwach. Dzięki podstawowej rozdzielczości WXGA 1280 x 800 pikseli, oraz obsłudze sygnału Full HD 1920 x 1080, projektor wyświetla bardzo wyraźny obraz i umożliwia odtwarzanie multimediów o dużej rozdzielczości. Projektor K130 jest też niezwykle cichy: poziom hałasu podczas pracy w trybie Eco wynosi tylko 29 dBA.

Komplet złącz

Projektor K130 jest wyposażony zarówno w porty USB i HDMI, pozwalające na łatwe podłączanie do urządzeń cyfrowych, jak i czytnik kart SD. Ponadto, projektor ponadto umożliwia wyświetlanie multimediów oraz plików aplikacji biurowych bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB, dzięki czemu można prowadzić projekcje bez użycia notebooka, czy odtwarzacza wideo. Oprócz tego, umożliwia korzystanie z różnorodnej rozrywki na dużym ekranie. Dzięki technologii DLP 3D ready projektor pozwala na oglądanie 3-wymiarowego obrazu przy użyciu okularów DLP 3D. Opcjonalny adapter USB-WiFi umożliwia natomiast bezprzewodowe przesyłanie obrazu ze smartfona lub tabletu z łączem WiFi i aplikacjami Mobishow oraz Equiview.

Ze względu na zastosowanie lamp LED, które nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, a w porównaniu z konwencjonalnymi lampami pozwalają na zmniejszenie zużycia energii, projektor K130 potwierdza, że firma Acer dąży do wprowadzania produktów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Projektor K130 jest też wyposażony w przyjazną dla środowiska funkcję zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia ona korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 70%. Funkcja Acer EcoProjection współpracuje też z programem Acer ePower Management służącym do konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

  • Projektor K130 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin.
  • Cena projektora wynosi 2 219 zł brutto.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej