Strona główna / Maszyneria / Narzędzia marketingowe SaaS
poniedziałek 18 czerwiec 2012 | Jan Petersen
Narzędzia marketingowe SaaS
Epicor eMarketing oraz Epicor eSurvey to najnowsze rozwiązania oprogramowania jako usługi (Software-as-a-Service). Wykorzystując ich funkcjonalność firmy mogą stale monitorować i analizować opinie klientów, dzielić się z nimi nowymi informacjami, a także organizować własne kampanie marketingowe za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jedną z firm, która wdrożyła Epicor eMarketing oraz eSurvey jest IS Enterprise, holenderski dostawca usług teleinformatycznych udostępnianych w hostingu. IS Enterprise korzysta z narzędzi eMarketing i eSurveys w połączeniu z oprogramowaniem Epicor IT Service Management (ITSM), które usprawnia zarządzanie infrastrukturą informatyczną.

Epicor eMarketing

Do kluczowych funkcji rozwiązania Epicor eMarketing należy możliwość szybkiego i prostego tworzenia spersonalizowanych wiadomości e-mail oraz mikrowitryn w formacie HTML (przy czym użytkownicy nie muszą pisać kodu samodzielnie). Firmy mogą również generować dostosowane do indywidualnych potrzeb kampanie realizowane za pośrednictwem poczty elektronicznej wraz ze szczegółowymi raportami, które dostarczają m.in. takie informacje, jak kto otworzył daną wiadomość oraz kiedy to nastąpiło.

Epicor eSurveys

Rozwiązanie Epicor eSurveys pozwala pozyskiwać dane na temat zachowań i preferencji klientów w czasie rzeczywistym. Produkt jest wyposażony w łatwy w obsłudze interfejs, który umożliwia sprawne opracowywanie ankiet. Narzędzie eSurveys tworzy łącze do każdej ankiety, zapewniając firmom różne modele dostarczania pytań: mogą one być przesyłane pocztą elektroniczną, wbudowane w stronę internetową oraz zintegrowane z social media, typu serwis Facebook. Zastosowanie tak wielu mechanizmów odpowiedzi podnosi wskaźnik uczestnictwa w badaniu. Zintegrowane narzędzia, takie jak tabele przestawne, wykresy, raporty statystyczne i analizy pytań otwartych, umożliwiają użytkownikom podejmowanie decyzji w oparciu o zebrane dane.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej