Strona główna / Maszyneria / Nowy 24-calowy monitor Philips
sobota 30 czerwiec 2012 | Informacja prasowa/E2H
Nowy 24-calowy monitor Philips
Nowy 24-calowy monitor 241P4QPYKES oparty na matrycy AMVA z wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych i biurowych, a zintegrowana kamerka usprawni na przykład prowadzenie wideokonferencji.
Tagi: monitor, philips,

W monitorze wykorzystane zostało podświetlenie białymi diodami LED. PHILIPS 241P4QPYKES wyświetla obraz o rozdzielczości 1920×1080 (Full HD), formacie 16:9 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowaniu matrycy AMVA monitor zapewnia nie tylko wysoki współczynnik kontrastu statycznego 5000:1, ale również szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Użytkownik może samodzielnie modyfikować ustawienia wyświetlacza za pomocą oprogramowania SmartControl Premium lub wybrać jeden z 6 profili dostępnych dzięki funkcji SmartImage, m.in. Biuro, Film, Gry oraz Ekonomiczny.

PHILIPS 241P4QPYKES wyposażony jest we wbudowaną kamerę o rozdzielczości 2,0 megapikseli, mikrofon i głośniki. Podpięcie dodatkowego sprzętu multimedialnego umożliwiają złącza DisplayPort,
DVI-D (z HDCP), D-Sub, cztery porty USB 2.0, wejście audio oraz wyjście słuchawkowe. W monitorze zastosowano czujnik PowerSensor. Sygnały podczerwieni weryfikują obecność użytkownika przed monitorem i w przypadku jego nieobecności przy biurku poziom jasności wyświetlacza obniża się. Pozwala to na redukcję zużycia energii nawet o 80%.
Monitor waży 6,4 kg przy wymiarach 565×518×220 mm (z podstawą).

  • Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 241P4QPYKES wynosi 1169 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej