Strona główna / Maszyneria / Bezprzewodowy telefon do Skype
niedziela 22 lipiec 2012 | Mariola Czapkiewicz
Bezprzewodowy telefon do Skype
Słuchawka Bluetooth marki Canyon CNP-VTW1 umożliwia nawiązywanie połączeń z innymi użytkownikami komputera przy pomocy nowoczesnej technologii Voice over Internet Protocol, która umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w oparciu o łącze internetowe.

Aparat posiada wszystkie funkcje tradycyjnego telefonu, a z wyglądu do złudzenia przypomina konwencjonalną słuchawkę. Urządzenie wyposażono w duży, czytelny wyświetlacz LCD podświetlany zieloną diodą, użyteczny choćby podczas przeszukiwania listy kontaktów. Dźwięk prezentuje wysoką jakość w czasie połączenia, które odbierane jest w zasięgu nawet 25-30 metrów od komputera. Stylowy design i srebrny kolor obudowy dobrze komponują się z nowoczesnym sprzętem elektronicznym w biurze lub w domu.

  • Dla tych, którzy odkryli niezliczone zalety darmowych połączeń internetowych komfortowy aparat Canyon’a będzie kolejnym argumentem „za” tą formą kontaktu. Dla tradycjonalistów możliwość skorzystania z dobrze znanej słuchawki w trakcie rozmowy przez Internet może okazać się niezłą zachętą i początkiem przygody z telefonią bezprzewodową.
  • Cena: 189 zł

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej