Strona główna / Maszyneria / Canon: 4 wielofunkcyjne kompakty PIXMA
czwartek 09 sierpień 2012 | Mariola Czapkiewicz/Canon
Canon: 4 wielofunkcyjne kompakty PIXMA
Modele PIXMA MP230, MG2250, MG3250 i MG4250 to urządzenia, które w standardzie oferują My Image Garden - platformę integrującą całość oprogramowania dla drukarek Canon PIXMA za pośrednictwem jednego interfejsu. Intuicyjne oprogramowanie zawiera nową gamę zaawansowanych, przyjaznych użytkownikom opcji, jak np. Automatic Suggestion, Automatic Layout czy tryb wykrywania twarzy.

Dodatkowo, wszystkie urządzenia są w pełni kompatybilne z nową aplikacją na Facebooka - Print Your Days, która pozwala w łatwy i szybki sposób ulepszać i drukować zdjęcia bezpośrednio ze strony profilu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja oferuje narzędzia, które pozwalają zmienić układ zdjęć i stworzyć unikalne kolaże (do 5 zdjęć na stronie). Print Your Days daje także możliwość edycji zdjęć i wykorzystania gotowych szablonów utrzymanych w bogatej stylistyce.

  • PIXMA MP230 drukuje dokumenty w rozdzielczości 4800 dpi używając atramentów FINE z prędkością 7 obrazów na minutę w druku monochromatycznym i 4,8 obrazów na minutę w przypadku druku kolorowego. Dodatkowo, użytkownicy, którzy dużo drukują mają możliwość skorzystania z tuszów w rozmiarze XL.
  • Nowa PIXMA MG2250 drukuje z prędkością ISO ESAT 8,4 obrazów na minutę w druku monochromatycznym i odpowiednio 4,8 obrazów na minutę w przypadku druku w kolorze. Zdjęcia w formacie 10x15 bez obramowania mogą być drukowane w około 44 sekundy. Podczas kopiowania czy drukowania, użytkownicy mogą także wybrać opcję wydruku dwóch lub nawet czterech stron na arkuszu, redukując w ten sposób całkowitą liczbę wydrukowanych stron oraz koszty atramentu, co może mieć znaczenie zwłaszcza podczas produkowania wielostronicowych dokumentów.  PIXMA MG2250 jest zgodna z atramentami FINE oraz ich odpowiednikami w rozmiarze XL. Urządzenie drukuje w rozdzielczości do 4800dpi i oferuje system ChromaLife100, który zapewnia wysoką jakość i trwałość wydrukowanych fotografii.
  • PIXMA MG3250 posiada wszystkie funkcjonalności modelu MG2250, a jednocześnie oferuje zwiększoną prędkość drukowania, która wynosi do 9,2 obrazów na minutę przy druku monochromatycznym i 5 obrazów na minutę dla dokumentów w kolorze. MG3250 posiada również wbudowane Wi-Fi i oferuje bezpłatne aplikacje na smartfony i tablety do drukowania zdjęć i skanowania, aby zwiększyć elastyczność wykonywania tych zadań w środowisku domowym. Użytkownikom, którzy wykazują dużą dbałość o środowisko naturalne, MG3250 oferuje również opcję Auto Duplex (dwustronne drukowanie), która pozwala zredukować wydatki na papier nawet o połowę.
  • PIXMA MG4250 jest bogato wyposażonym, kompaktowym urządzeniem wielofunkcyjnym, posiadającym kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2 cm, aby ułatwić drukowanie bez użycia komputera. Model ten oferuje także szeroką gamę opcji łączności. Posiada m.in. wbudowane Wi-Fi oraz PIXMA Cloud Link, dając bezpośredni dostęp do albumów online, takich jak Picasa oraz Web Template Print i Google Cloud Print.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej