Strona główna / Maszyneria / Dotykowe monitory iiyama
wtorek 14 sierpień 2012 | Jan Petersen
Dotykowe monitory iiyama
Ekrany dotykowe znalazły powszechne zastosowanie w tabletach i smartfonach. Z zalet technologii dotykowej zaczynają także korzystać właściciele urządzeń stacjonarnych. Seria monitorów dotykowych ProLite firmy IIYAMA posiada przekątne paneli LCD od 15” do 23,6”, analogowe wejście D-Sub i cyfrowe DVI-D, a także kontroler obsługujący złącze szeregowe i USB.
Tagi: iiyama, monitor,

Monitory są w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 7, dzięki czemu zastosowana technologia wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu dwoma palcami. ProLite T2451MTS to największy z dotykowych monitorów IIYAMA, wyposażony w wyświetlacz 23,6” o rozdzielczości (Full HD) 1929 x 1080 pikseli.

Na uwagę zasługuje też model ProLite T2234MC. Ten 21,5 calowy monitor Full HD posiada wysokiej jakości panel IPS. Połączenie technologii dotykowej z matrycą gwarantującą idealne odwzorowanie kolorów i szeroki kąt widzenia, sprawiają, że jest to produkt, który zadowoli oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Jego parametry predysponują go do zastosowania przede wszystkim w punktach sprzedaży i kioskach interaktywnych.

Monitory dotykowe IIYAMA zbudowane w oparciu o pięcioprzewodową technologię oporową, charakteryzują się dużą trwałością i mogą być używane w różnych środowiskach.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej