Strona główna / Maszyneria / Router na każdą kieszeń
piątek 17 sierpień 2012 | Mariola Czapkiewicz
Router na każdą kieszeń
Niewielki model WNR612v3 kryje w sobie wiele zaawansowanych funkcji zapewniających szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Ponadto, urządzenie wyróżnia się łatwością instalacji oraz wyjątkowo niską ceną, która wynosi 79 zł.
Tagi: firma, router, netgear,

Jedna z wielu zalet WNR612v3 to funkcja FastLane, która umożliwia oglądanie treści video w wyjątkowej jakości i bez zakłóceń. Użytkownik przy pomocy jednego przycisku, wybiera opcję np. oglądania filmu, której przypisuje status priorytetowy, a wówczas całe pasmo internetowe zostaje zarezerwowane przez wybrane urządzenie.

  • Oprócz tego, router wyposażony jest w aplikację NETGEAR Genie z całkowicie zmienionym interfejsem użytkownika w języku polskim. Dzięki temu z łatwością podłączymy do niego tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji z płyty CD, a zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci odbywać się może za pomocą wymienionych urządzeń.
  • Co więcej, NETGEAR WNR612v3 wyposażony jest w dodatkową, wymienną antenę, która zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej. Urządzenie posiada również zmieniony chipset WiFi oraz zabezpieczenia sieci poprzez WPS, jak i firewall. Ponadto, router posiada możliwość dostosowania mocy nadawania sygnału, ograniczając dostęp do naszej sieci niepowołanym użytkownikom. Urządzenie pozwala także łatwo udostępniać łącze internetowe gościom (Guest Network Access).

 

Podobne artykuły
  • Nowe routery FRITZ!Box

    Firma proICT, dystrybutor sieciowych urządzeń VoIP, wprowadziła na polski rynek 2 nowe ...
  • Gigabitowe routery

    Firma DrayTek przedstawiła nowe, gigabitowe routery z serii 2130. Najnowsze Vigory wypo...
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej