Strona główna / Maszyneria / Router na każdą kieszeń
piątek 17 sierpień 2012 | Mariola Czapkiewicz
Router na każdą kieszeń
Niewielki model WNR612v3 kryje w sobie wiele zaawansowanych funkcji zapewniających szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Ponadto, urządzenie wyróżnia się łatwością instalacji oraz wyjątkowo niską ceną, która wynosi 79 zł.
Tagi: firma, router, netgear,

Jedna z wielu zalet WNR612v3 to funkcja FastLane, która umożliwia oglądanie treści video w wyjątkowej jakości i bez zakłóceń. Użytkownik przy pomocy jednego przycisku, wybiera opcję np. oglądania filmu, której przypisuje status priorytetowy, a wówczas całe pasmo internetowe zostaje zarezerwowane przez wybrane urządzenie.

  • Oprócz tego, router wyposażony jest w aplikację NETGEAR Genie z całkowicie zmienionym interfejsem użytkownika w języku polskim. Dzięki temu z łatwością podłączymy do niego tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji z płyty CD, a zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci odbywać się może za pomocą wymienionych urządzeń.
  • Co więcej, NETGEAR WNR612v3 wyposażony jest w dodatkową, wymienną antenę, która zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej. Urządzenie posiada również zmieniony chipset WiFi oraz zabezpieczenia sieci poprzez WPS, jak i firewall. Ponadto, router posiada możliwość dostosowania mocy nadawania sygnału, ograniczając dostęp do naszej sieci niepowołanym użytkownikom. Urządzenie pozwala także łatwo udostępniać łącze internetowe gościom (Guest Network Access).

 

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej