piątek 17 sierpień 2012 | Mariola Czapkiewicz

Router na każdą kieszeń

Niewielki model WNR612v3 kryje w sobie wiele zaawansowanych funkcji zapewniających szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Ponadto, urządzenie wyróżnia się łatwością instalacji oraz wyjątkowo niską ceną, która wynosi 79 zł.

Jedna z wielu zalet WNR612v3 to funkcja FastLane, która umożliwia oglądanie treści video w wyjątkowej jakości i bez zakłóceń. Użytkownik przy pomocy jednego przycisku, wybiera opcję np. oglądania filmu, której przypisuje status priorytetowy, a wówczas całe pasmo internetowe zostaje zarezerwowane przez wybrane urządzenie.

  • Oprócz tego, router wyposażony jest w aplikację NETGEAR Genie z całkowicie zmienionym interfejsem użytkownika w języku polskim. Dzięki temu z łatwością podłączymy do niego tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji z płyty CD, a zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci odbywać się może za pomocą wymienionych urządzeń.
  • Co więcej, NETGEAR WNR612v3 wyposażony jest w dodatkową, wymienną antenę, która zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej. Urządzenie posiada również zmieniony chipset WiFi oraz zabezpieczenia sieci poprzez WPS, jak i firewall. Ponadto, router posiada możliwość dostosowania mocy nadawania sygnału, ograniczając dostęp do naszej sieci niepowołanym użytkownikom. Urządzenie pozwala także łatwo udostępniać łącze internetowe gościom (Guest Network Access).