Strona główna / Maszyneria / Bardzo drogi interaktywny monitor plazmowy
środa 22 sierpień 2012 | Jan Petersen/Panasonic
Bardzo drogi interaktywny monitor plazmowy
Na polskim rynku debiutuje monitor Panasonic TH-65PB1, który może pracowac w trybie dotykowej tablicy interaktywnej, która umożliwia bieżące modyfikowanie prezentowanych obrazów lub treści. Wyświetlacz o przekątnej 65 cali zapewnia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami, obraz o wysokim kontraście i w rozdzielczości Full HD oraz pozwala czterem osobom na jednoczesną pracę przy ekranie.
Tagi: panasonic, monitor,

Nowe urządzenie o przekątnej 65 cali charakteryzuje się wysokim kontrastem, wynoszącym 5.000.000:1. Dzięki temu można uzyskać wyraźny, ostry obraz z wiernie odwzorowanymi kolorami nawet w przypadku ruchomego, dynamicznie zmieniającego się obrazu.

  • Monitor TH-65PB1 wyposażony jest w funkcję Full HD 3D Ready i pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu przy pomocy opcjonalnego transmitera i okularów. Monitor może pracować zarówno w trybie horyzontalnym jak i wertykalnym, co jest bardzo wygodne podczas prezentacji informacji tekstowych, zaś żywotność panelu wynosi 100 000 godzin.
  • Funkcja interaktywna urządzenia oparta jest na elektronicznych piórach, które pozwalają na nanoszenie notatek na obraz, rysowanie na ekranie oraz sterowanie aplikacją Elite Panaboard Software, wykorzystywaną również w tablicach interaktywnych. Co więcej, za ich pomocą na ekranie monitora mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie.
  • Urządzenie wyposażono także w Slot 2.0 umożliwiający zamontowanie karty rozszerzeń oraz wbudowany port USB pozwalający na współpracę z modułem bezprzewodowym, dzięki czemu na monitorze mogą być wyświetlane obrazy nawet z 16 komputerów.

Interaktywny monitor plazmowy TH-65PB1 jest dostępny w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Panasonic.  Rekomendowana cena urządzenia wynosi 19 500 zł.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej