Strona główna / Maszyneria / Monitory dotykowe z serii Acer T2
poniedziałek 08 październik 2012 | Mariola Czapkiewicz
Monitory dotykowe z serii Acer T2
Monitory z serii T2 mają asymetryczną podstawę, która umożliwia odchylanie ekranu o maks. 60 stopni. Ze względu na 10-punktowy panel multidotykowy monitory T2 mogą być obsługiwane przez kilku użytkowników na raz. Ponadto, monitory T2 są wyposażone w podświetlenie LED i uzyskały certyfikat Windows 8.
Tagi: acer, monitor,

Matryca IPS/VA nowej generacji z podświetleniem LED cechuje się natomiast poszerzonym kątem widzenia, który sprawia, że wyraźny obraz o bogatych szczegółach i wiernie odwzorowanych kolorach jest widoczny z różnych miejsc. Dzięki temu monitor pozwala na efektywniejszą pracę zespołową oraz wspólną rozrywkę w kilkuosobowym gronie. Monitory z tej serii są także przystosowane do mocowania na ścianie, co zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

  • Monitory z serii Acer T2 są wyposażone w panel o przekątnej 23 cale lub 27 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, który zapewnia wyjątkowy obraz podczas odtwarzania najnowszych nagrań o dużej rozdzielczości, idealnie nadaje się do nowoczesnych gier i zastosowań multimedialnych, a także gwarantuje dużą produktywność.  
  • Zastosowane panele dotykowe mają krótki czas reakcji 5 ms, zapewniający satysfakcję z wyświetlania filmów, oraz współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, pozwalający na wspaniałe odwzorowanie stopniowania kolorów i szczegółów, zwłaszcza w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych scenach.
  • W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu z cyfrowych urządzeń, w tym komputerowych kart graficznych, monitory są wyposażone w cyfrowe wejścia. W monitorach Acer T2 jest dostępny zarówno port DVI, jak i HDMI, które pozwalają na łatwe podłączanie sprzętu, a także gwarantują najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Ponadto, porty USB 3.0 umożliwiają szybką wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi oraz mogą służyć do ładowania przenośnego sprzętu.

W monitorach Acer T2 zastosowano podświetlenie z białymi diodami, które ma wiele zalet: nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, umożliwia zmniejszenie poboru mocy nawet o 68%, jest wyjątkowo trwałe i zapewnia wyższą jakość obrazu. 
Dostępne modele

  • Acer T232HL - 23' 16:9 IPS LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty: DVI, HDMI, USB, wbudowane głośniki ekran dotykowy, cena 1 999 zł
  • Acer T272HL - 27'' 16:9 LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty: DVI,  HDM, USB, wbudowane  głośniki, ekran dotykowy, cena 2 649 zł

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej