Strona główna / Maszyneria / Przenieś się na Windows 8 z Seagate
piątek 02 listopad 2012 | Robert Kamiński
Przenieś się na Windows 8 z Seagate
Wraz z udostępnieniem do sprzedaży konsumenckiej systemu operacyjnego Microsoft Windows 8, firma Seagate pomaga osobom decydującym się na modernizację systemu, wykonać całą czynność najpłynniej jak się da. Rodzina dysków twardych Seagate® Backup Plus jest narzędziem, które pomoże przenieść najważniejsze pliki.

Szacunki zawarte w badaniu Gartnera Gartner’s Forecast Analysis: PC OS Market, Worldwide, 2008-2015, 2011 Update, July 2011, mówią, że “do końca 2012 roku 9.6 miliona komputerów osobistych będzie miało bazowo zainstalowane Windows 8, a prognozy mówią, że do 2013 roku 193,2 miliony używanych komputerów osobistych będzie korzystało z Windows 8.”

Nie ma wątpliwości, że premiera Windows 8 to najciekawszy upgrade na rynku komputerów PC w tym roku. Jednak zanim zdecydujecie się na zmianę systemu, ważne jest aby przeprowadzić backup, lub ujmując to bardziej treściwie, zapakować wszystkie zdjęcia, pliki muzyczne, filmy i inne ważne pliki ze sobą. Czasami zapomina się o tym przy przeprowadzce i dlatego dysk twardy Seagate Backup Plus może być Twoim planem awaryjnym. Ten wielokrotnie nagradzany dysk Seagate sprawia, że wykonanie kopii zapasowej i import danych i zawartości jest niezwykle proste. Cały proces nie musi być skomplikowany, a Seagate sprawia, że backup jest prostszy niż kiedykolwiek.

Wszystkie zewnętrzne urządzenia pamięci masowej Seagate są kompatybilne z aktualnymi wersjami systemów operacyjnych Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP. Pracują także z nowym system Windows 8.

Dyski Seagate Backup Plus z oprogramowaniem Seagate Dashboard niwelują wszystkie przeszkody związane z backupem i zabezpieczeniem danych, uproszczając ten proces jak tylko to możliwe. Wystarczy jedno kliknięcie na ikonę, aby pliki komputerowe zostały skopiowane na dysk Backup Plus. Gdy już zmienicie system na Windows 8 lub kupicie nowy komputer, dysk Backup Plus jest gotowy do pracy w nowym środowisku razem ze wszystkimi Waszymi plikami. Dodatkowo, po wykonaniu migracji plików, dyski Seagate Backup Plus mogą być konfigurowane również przy wykorzystaniu nowej opcji backupu w Windows 8 - File History.

Dyski Seagate Backup Plus

Dyski Backup Plus są dostępne w polskich sklepach elektronicznych w pojemnościach 500GB, 750GB oraz 1TB dla dysków przenośnych oraz od 1TB do 4TB w przypadku dysków Backup Plus Desktop.

Cała rodzina przenośnych, zewnętrznych dysków twardych jest dostępna w kolorach czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz czarnym z sugerowanymi cenami detalicznymi wynoszącymi odpowiednio: 500GB, $109.99; 750GB, $119.99 oraz 1TB, $129.99. Sugerowane ceny detaliczne dla 3.5 calowych dysków Backup Plus to: 1TB, $129.99; 2TB, $159.99; 3TB, $179.99 oraz 4TB, $239.99.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej