Strona główna / Maszyneria / Monstrualne monitory dla Digital Signage
piątek 16 listopad 2012 | informacja prasowa
Monstrualne monitory dla Digital Signage
Nowe profesjonalne wyświetlacze LCD Panasonica: 70-calowy TH-70LF50 oraz TH-80LF50 o przekątnej ekranu 80-cali to urządzenia, zaliczane do jednych z najcieńszych w swojej klasie. Odznaczają się wysoką jasnością obrazu, niewielką wagą, możliwością montażu podsufitowego oraz energooszczędnością.

Monitory LCD Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 zostały opracowane z myślą o zastosowaniu w miejscach takich jak dworce kolejowe, lotniska, muzea czy centra handlowe. Urządzenia o przekątnej ekranu 70- i 80- cali mają wysokie wskaźniki jasności (700cd/m2) oraz kontrastu (5.000:1), zapewniając doskonałą widoczność i czytelność wyświetlanego obrazu w jakości Full-HD niezależnie od kąta patrzenia. Jednocześnie wprowadzony w nowych monitorach Panasonic tryb Eco Mode umożliwia zmniejszenie poboru energii do 260 W. Dodatkową cechą urządzeń jest pokrycie ich ekranów szkłem odpornym na uderzenia.

Wyświetlacze Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 wyposażone zostały w Slot 2.0, pozwalający na instalację karty rozszerzeń oraz port LAN, który umożliwia sterowanie nimi. Urządzenia wyróżniają się głębokością 89 mm, co czyni je jednymi z najcieńszych w swojej klasie, oraz niewielką wagą, wynoszącą odpowiednio 47 i 60 kg. Monitory mogą być instalowane zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej oraz tworzyć video-ściany o maksymalnej wielkości 5x5.

„Konstrukcja nowych monitorów Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 umożliwia ich elastyczną instalację w przestrzeni publicznej oraz wysoką jakość obrazu niezależnie od kąta widzenia czy dynamiki prezentowanych treści. Urządzenia, odznaczające się trwałością i łatwością w transporcie, znajdą zastosowanie w różnych aplikacjach zewnętrznej i wewnętrznej reklamy cyfrowej.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager, Panasonic System Communications Company Europe.

Monitory TH-70LF50 i TH-80LF50 są dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od listopada 2012 roku.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej