Strona główna / Maszyneria / Stacjonarny router LTE
czwartek 04 lipiec 2013 | Robert Kamiński
Stacjonarny router LTE
Router ZTE MF28D to funkcjonalne urządzenie obsługujące superszybką łączność z użyciem sieci LTE/HSPA+ i dzielące dostęp aż dla 31 komputerów poprzez bezprzewodową sieć WiFi.
Tagi: router, internet, lte, zte,

Model MF28D zapewnia szybkość pobierania danych do 100Mb/s oraz wysyłania do 50Mb/s w technologii internetu LTE Cat3. Dodatkowo router ZTE oferuje możliwość przyłączenia centrali VoIP, co dla wielu przedsiębiorców może okazać się źródłem biurowych oszczędności, gdyż oprócz standardowych połączeń głosowych można zorganizować wielokierunkową konferencję. Sporą zaletą jest duży, dyskretny frontowy panel z czytelnie rozlokowanymi diodami informującymi o obecnym stanie urządzenia.

Dzięki, zoptymalizowanym parametrom i ciekawemu wyglądowi model MF28D zdecydowanie zasługuje na uwagę w swojej kategorii. Jesteśmy przekonani, że produkt spełni oczekiwania klienta zarówno biznesowego, jak i użytkowników prywatnych W szczególności za sprawą swojej funkcjonalności i kompaktowych wymiarów – zapewnia Bartłomiej Lewandowski, Terminal Sales Manager w ZTE Poland.

RouterMF28D można wykorzystać również, jako bazę domowego centrum rozrywki i w oparciu o niego rozdzielić dostęp do Internetu, pomiędzy wiele różnorodnych urządzeń takich jak tablety, notebooki, konsole czy nawet telewizory. Dzięki wykorzystaniu najszybszych prędkości połączenia mamy możliwość słuchania ulubionej muzyki, czy oglądania filmów online w jakości HD bez towarzyszącego nam dotychczas buforowania. Producent zadbał także o bezpieczeństwo użytkowników instalując zaporę sieciową typu Firewall, która chroni urządzenia w sieci domowej przed niechcianym, nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.

Urządzenie MF28D jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, Windows XP, Windows 7, Vista, Linux oraz MAC. Router waży jedynie 550 gram, a jego wymiary to 202mmx160mmx30.5mm.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej