Strona główna / Maszyneria / Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem
wtorek 18 marzec 2014 | Robert Kamiński
Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem
Rapoo E6700 – bezprzewodowa klawiatura z multidotykowym touchpadem to propozycja dla użytkowników tabletów, laptopów, konsol do gier czy telewizorów typu smart.

Rapoo E6700 należy do grupy klawiatur wyspowych, cechujących się przyjemną i cichą obsługą. Została ona zoptymalizowana pod kątem systemu operacyjnego Windows 8.0, ale współpracuje także z systemami operacyjnymi Windows RT, iOS, Android (od wersji 3.0). Integralną część Rapoo E6700 stanowi multidotykowy touchpad o wymiarach 80mm x 90mm, obsługujący do 15 gestów. Klawiatura łączy się z urządzeniami zewnętrznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth.  W jej tylnej części znajduje się przycisk zasilania. Rapoo E6700 posiada też dwie diody LED informujące o statusie połączenia oraz aktualnym stanie baterii.

Minimalistyczny styl oraz smukła obudowa, wykonana z wysokiej klasy aluminium, nadają produktowi wyjątkowej elegancji. Szklana powierzchnia touchpada z jednej strony dodaje szyku, a z drugiej stanowi solidną ochronę przed zarysowaniami. Rapoo oferuje klawiaturę w pięciu zestawach kolorystycznych: czarnym, białym/srebrnym, białym/zielonym, białym/niebieskim i białym/czerwonym. Cena E6700 w Hama Polska wynosi 249 zł.

Firma Rapoo powstała w 2002 roku, a jej działalności przyświeca motto „Żyj bezprzewodowo”. Firma produkuje designerskie myszki, klawiatury, słuchawki, które bezprzewodowo łączą się z różnymi terminalami, w tym także za pośrednictwem najnowszej technologii 5G. Dystrybutorem marki w Polsce jest Hama Polska. 

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej