Strona główna / Maszyneria / Nowa generacja notebooków Vostro
środa 27 maj 2015 | Robert Kamiński
Nowa generacja notebooków Vostro
Notebook biznesowy Vostro 15 Serii 3000 to rozwiązanie dla właścicieli małych firm i przedsiębiorców, którzy potrzebują do pracy urządzenia w przystępnej cenie.

Vostro 15 Seria 3000: Dla firmy. Dla Ciebie.

Nowy 15" notebook Vostro to połączenie potrzebnych funkcji z wydajnością. Stanowi on rozwiązanie odpowiednie dla osób wykorzystujących notebook do celów zawodowych, którym potrzebna jest szybkość obliczeniowa oraz wydajność i praktyczne funkcje ułatwiające realizację zadań. Bez względu na to, czy korzysta z niego kierownik restauracji czy freelancer, 15" Vostro wyposażony w najnowsze procesory Intel (5. generacji), pozwala na swobodną pracę z arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.

Vostro 15 zapewnia do 8 godzin i 42 minut codziennej pracy bez podłączania do sieci elektrycznej. W przypadku korzystania z aplikacji o większych wymaganiach w zakresie grafiki, lub konieczności nieprzerwanej realizacji wielu zadań jednocześnie, użytkownicy mogą wybrać grafikę dedykowaną firmy NVIDIA z pamięcią do 2GB, oraz szybką pamięć RAM do 4GB.

Nowy notebook Vostro Serii 3000 ma niecałe 2,5cm grubości i jest cieńszy niż sprzęt poprzedniej generacji, co jeszcze bardziej ułatwia jego przenoszenie. Urządzenie dostępne są w kolorze czarnym i czerwonym, w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Tekstura pokrywy w postaci mikro prążków poprawia czucie sprzętu w dłoni, zapewniając jednocześnie większą odporność na zarysowania powstające w wyniku codziennego użytkowania i przenoszenia.

Dodatkowe funkcje biznesowe pomagają usprawnić pracę i zwiększają możliwości podłączeniowe sprzętu: napęd optyczny, wyjścia VGA, ekran HD z powłoką antyodblaskową, Gigabit Ethernet, 10-klawiszową klawiaturę numeryczną, oraz nawet 1TB pojemności pamięci masowej.

Nowy notebook Vostro powiększa rodzinę rozwiązań komercyjnych firmy Dell. Dell zapewnia pełną gamę produktów do realizacji potrzeb każdego klienta komercyjnego, od nowopowstałej firmy z pięcioma pracownikami po korporację zatrudniającą 5000 pracowników.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej