Strona główna / Mobilna firma / Samsung N110: nowy wymiar mobilności
piątek 22 maj 2009 | Robert Kamiński
Samsung N110: nowy wymiar mobilności
Nowy netbook Samsunga to 9,5 godz. nieprzerwanej pracy i tylko niewiele ponad kilogram wagi. Nowy model netbooka podnosi poprzeczkę parametrów technicznych, wysoko postawioną przez wielokrotnie nagradzany i cieszący się popularnością model NC10.

Wysokiej klasy, dopracowane wzornictwo

Stylowe, charakterystyczne dla produktów firmy Samsung, wzornictwo mini notebooka N110 to tylko jedna z jego zalet. Konstruktorzy doskonale odczytali zapotrzebowanie klientów na urządzenia pozwalające im wykorzystywać możliwości najnowszych technologii w czasie podróży, codziennych zajęć czy wakacyjnego odpoczynku.

Nowy mini notebook waży zaledwie 1,26kg (z wytrzymałą baterią 6-ogniwową). Obudowa Samsung Duracase sprawia, że całość konstrukcji jest wyjątkowo wytrzymała i bez problemu poradzi sobie z upadkami i obiciami nieuchronnymi w codziennym użytkowaniu.

9,5 godziny z dala od gniazdka

6-ogniwowa bateria o wydłużonym czasie pracy pozwala korzystać z nowego mini notebooka Samsung aż przez 9,5 godz.* bez dodatkowego źródła zasilania, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy zawsze i wszędzie. Wysoka wydajność baterii to zasługa między innymi energooszczędnego 10,1" wyświetlacza LED, zoptymalizowanego procesora Intel® Atom™ oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy Samsung. Dzięki tym funkcjom niezależnie od miejsca możemy w pełni wykorzystywać możliwości mini notebooka Samsung N110.

Również dzielenie się danymi jest wygodne i proste. Szybki transfer zdjęć, plików video i innych informacji na i z wszelkich współczesnych aparatów cyfrowych, nośników audiowizualnych oraz innych urządzeń peryferyjnych jest zagwarantowany dzięki czytnikowi kart 3 w 1, trzem zintegrowanym portom USB oraz opcjonalnemu modułowi Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate).

Samsung N110 = ergonomia

Najnowszy mini notebook firmy Samsung posiada dużą, wygodną klawiaturę. Zoptymalizowany rozstaw klawiszy zajmujących 93% powierzchni standardowej klawiatury komputerowej sprawia, że praca nie jest uciążliwa, a użytkownik może pisać szybciej, popełniając jednocześnie mniej błędów.  Podobnie jak inne modele notebooków klawiatura modelu N110 pokryta została specjalną powłoką, która eliminuje bakterie i zapobiega ich rozmnażaniu, dzięki czemu mini notebook jest zawsze idealnie czysty.

Samsung N110 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej brutto: 1799 PLN.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej