Strona główna / Praca zdalna / Nokia kontra radary
czwartek 28 maj 2009 | Jan Petersen
Nokia kontra radary
Aby nie płacić mandatów za używanie telefonu w trakcie prowadzenia samochodu niezbędne jest jedno: zestaw głośnomówiący. Opracowano już nawet taki, który jest urządzeniem przenośnym mającym zastosowanie wszędzie, również poza samochodem.   

Nokia HF-310

Wysokośc mandatu za rozmowę przez telefon w czasie jazdy samochodem to 200 PLN (nie licząc punktów karnych). Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-310 nie tylko umożliwi kierowcom swobodne rozmowy przez telefon, ale również zwiększy ich bezpieczeństwo i wygodę. Produkt wchodzi właśnie na polski rynek w cenie 250 zł - zaledwie o 50 PLN wyższej od mandatu. Zestaw głośnomówiący Nokia HF-310 to urządzenie którego można używać nie tylko w aucie, alei  biurze czy domu.

 

Jego najważniejsze zalety to:

Do 30 godzin rozmów bez konieczności ładowania zestawu

960 godzin pracy w trybie stand-by (40 dni)

Możliwość umieszczenia zestawu w dowolnym miejscu za pomocą trzech sposobów mocowania zapewniająca wyjątkowy komfort użytkowania

Zintegrowany z obudową klawisz odbierz/zakończ rozmowę, funkcje wybierania głosowego (voice dialing) i wybierania ostatniego numeru (redialing) zapewniają użytkownikowi zestawu pełną kontrolę w czasie połączeń oraz ogromną wygodę.

Najwyższą jakośc rozmów w czasie podróży gwarantuje zastosowanie procesora DSP, który eliminuje szumy z otoczenia oraz pogłos, również we współpracy z telefonami innych producentów. Użytkownik może również zwiększyć lub zmniejszyć poziom głośności za pomocą wygodnego pokretła. Komfort użytkownaia zapewnia ponadto funkcja automatycznego wyłączania, dzięki której kierowca wysiadając z samochodu nie musi pamiętać o wyłączeniu akcesorium. 

Małe rozmiary (80 x 21mm) oraz atrakcyjne wzornictwo zestawu Nokia HF-310 to jego dodatkowe atuty które sprawiają, że pasuje on do wnętrza każdego samochodu, domu czy biura.

Premiera E52 w Warszawie

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej